Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Żyjecie czy wszystkich coś zjadło;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witamy skromne to nasze grono na tylu zarejstrowanych ale to nic na forum zostają najwytrwalsi.
Cześć, właśnie się zajestrowałem, więc mam nadzieję, że forum będzie żyło Big Grin
Witaj
Trudne czasy idą ludziska szaleją w panice cały papier toaletowy i nie tylko wykupują Wink jaka jest sytuacja na waszym terenie? Wszyscy są mam taką nadzieję czy ktoś ubył bo siedzi na kwarantannie zamknięty?
U mnie póki co spokój. Mniej ludzi na mieście - właściwie prawie wcale ich nie widać. Jelenia Góra i okolice.
W Lublinie faktycznie mało ludzi.
W sklepach i na stacjach benzynowych osłony z pleksi oddzielające klienta od sprzedawcy.
A poza tym w sumie normalnie. W sklepach, przynajmniej osiedlowych, asortyment pełny.
Jest tylko jeden problem, z dużo się je i zbyt szybko robi masę Wink
W Sokołowie Podl pierwsze szaleństwa gdzie ludziska masowo walili do sklepów wykupując co się da minął.Było kilka przypadków bijatyk w Tesco i Biedronce o konserwy z interwencja policjiSmile ludziska się ochwacili zakupami i teraz jest spokój.Asortyment jest w normalnych ilościach jak czegoś brakuje z art spożywczych jest uzupełniane na bieżąco jedyne czego brakuje to spirytus który wykupują ludziska jak się tylko pojawi.Większej paniki nie zaobserwowałem poza pustymi ulicami i zmniejszona ilością samochodów ale tylko w weekend.Co do sklepów to pleksy zaczynają się pojawiać w kasach ale jeszcze nie wszędzie,personel sklepów ma rękawiczki gumowe na rekach a przy wejściu stoi płyn do dezynfekcji rąk.
U mnie też się obkupili. Zamrażarki powykupywali nawet. Pleksi wiszą w sklepach i na stacjach,obsługa w rękawiczkach, niektórzy wpuszczają po kilka - kilkanaście osób. Zaopatrzenie jest normalne. Oprócz chleba tostowego - bezskutecznie usiłuję kupić od poniedziałku. Ale nafta jest. Znaczy się rozpałka do grila Smile
Hello!
U nas przemysł ciężki dostaje w tyłek - największe fabryki w regionie zostają zamknięte - ale ciężko będzie ruszyć gospodarkę po tym wszystkim...
Mialem zajecie absorbujace moja uwage, teraz dostepny, codziennie wyzywam sie na lampach...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8