Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka - Liberty HK500-600
#1
Wreszcie po długiej drodze zza oceanu dotarły do mnie przedmiotowe siatki. Opakowane w pergamin co już wzbudziło moje zaufanie. Po rozpakowaniu moim oczom ukasała się ni mniej ni więcej ale skarpeta (pasowała by na niemowlaka) Wink
A więc co o tej skarpecie powiedzieć mogę po założeniu jej do Bundesmaxa, wypaleniu i odpaleniu.... A więc:

- daje światło - producent określił to jako 'Pure White Light', nie można mu nie przyznać racji
- trwałość - właśnie weryfikowana, ale patrząc na 'sploty' w okolicach brennera wydaje się, że może ona być wytrzymała tak jak pisze producent: 'Best Elastic & Shock Proof'
- wielkość po wypaleniu - na tyle duża aby nie było płomieni dookoła siatki

Siatka na tą chcwilę założona w jednej lampie, druga dostania taką samą jak się Petromax HK500 skruszy Wink A to patrząc na kalendarz może mieć miejsce całkiem niedługo Big Grin

Tak więc jest to mój typ zaraz po BUTTERFLY HK400-500.

Siatka pakowana w paczki po 10szt. Cena z przesyłką to c.a. 96PLN za 20 szt co daje po zsumowaniu ceny siatek i przesyłki 4,8 zł/szt. A więc jeszcze do przeżycia.


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Tak wygląda sietka odpalona.


//Jak zgaszę lampę i będzie dobre światło to zrobię zdjęcie siatki wypalonej ale nie odpalonej. Właśnie teraz się pali i cieszy oko swoim światłem.//
Wyszło jak z piosenki Rudiego Shuberta Wink


Załączone pliki Miniatury
       
#3
Wygląda ładnie. A powiedz mi, czy zamierzasz kupić większa ilość siatek, cobym się podczepił pod zakup?
Skype: kogo..
#4
Jeszcze kilka dni popalę i zweryfikuję trwałość.
Jeśli wszystko wyjdzie OK, to zrobimy większe zamówienie. Już wiem, że poza mną będzie zapotrzebowanie na 30szt Wink Ja sam pewnie jeszcze ze 20 dokupię.
#5
To i ja ze 20 bym przytulił Smile
Skype: kogo..
#6
Siatka po wypaleniu.
Porównanie do: Petromax HK500.


Załączone pliki Miniatury
       
#7
Cos mi sie wydaje,ze to bedzie duuuze zamowienie Big Grin
#8
Siatka już dostępna na wyspach:
http://www.ebay.pl/itm/Pressure-Lantern-...3ceb768049
#9
No i udało się wreszcie założyć siatkę Liberty w wersji tradycyjnej (nie U-kształtnej).
Jak widać na załączonych zdjęciu opakowanie identyczne jak siatki U-kształtnej. Wielkość, raczej ciężko to porównać.
Do porównania podaję siatkę po wypaleniu. Smile Wydaje się być bardzo zbliżona do starego, dobrego Petromaxa.


Załączone pliki Miniatury
           
#10
faktycznie - kawał siatki!
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości