Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka - ANCHOR HK500-600
#21
To jednak do czegoś się nadają, od biedy pewnie w razie w. jako zapas. Ciekawe czy do tilleya udałoby się je zaadapować.
Skype: kogo..
#22
Nie.
Porwie się przy wypalaniu.
#23
Po kilku próbach udało się wypalić siatkę do akceptowalnego rozmiaru, ale jest trochę zabawy przy tym, zanim się ją założy. W tej chwili na siatce 3 razy paliłem lampę i wydaje się, że z grubsza jest ok. Cała zabawa polegała na tym, że wyjąłem sznurek z siatki, odwinąłem tą część, która jest 'sprasowana', przez co podwójnie nachodzi na brener. Po odwinięciu założyłem sznurek jak najwyżej się dało, tak że teraz siatka nie ma tego zawinięcia. Sznurek przeplotłem dosłownie w 4 miejscach i dwukrotnie obwinąłem nim brener. Po wypaleniu, siatka się ukształtowała, przy czym początkowo były zauważalne płomienie, a po ok 1 minucie całkowicie zniknęły. Przy kolejnych paleniach brak płomieni poza siatką. Trochę chaotycznie to napisałem ...
Skype: kogo..
#24
Wstaw fotki po wypaleniu.
#25
Tak wygląda siatka po wypaleniu. Fotka zrobiona tabletem, więc za wiele nie widać. Rozmiar siatki w rzeczywistości zdaje się być ok 2x większy niż przy normalnym wypaleniu. Nawet ładnie świeci - białą barwą.

   
Skype: kogo..
#26
I jak CZ@rku, chciało Ci się coś pokombinować z przesunięciem mocowania siatki?
Skype: kogo..
#27
W niedzielę siedze w domu więc będę eksperymentował.
Hinduskie siatki się pokruszyłe więc jest wolne miejsce na testy Twojego sposobu.
Tak więc jutro ja Twój sposób przetestuję. Jakieś uwagi/sugestie bardziej doświadczonego? Wink
#28
(10-05-2014, 12:01)KoGo napisał(a): I jak CZ@rku, chciało Ci się coś pokombinować z przesunięciem mocowania siatki?

Mimo, że zrobiłem zgodnie z Twoim opisem efekt jest niezadowalający.
Jeszcze to potestuje, ale nie oczekuję wielkich sukcesów na tym polu Wink
#29
No i załatwiłem sobie szkiełko po wyżej opisanym zabiegu. Siatka rozerwała się (bardziej pękła) zaraz po wypaleniu, a świeciła tak jasno, że dostatecznie wcześnie nie zauważyłem defektu. Szkiełko popłynęło. Tak więc nie polecam kombinowani przy siatkach, chyba że ktoś ma więcej szkiełek jak siatek Tongue
Skype: kogo..
#30
Jak ci szkło popłynęło?? Dosłownie się stopiło??


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości