Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Optimus 300
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ładna gromadka.
Tak się ładnie pasą na tej trawce. Szkoda, że nie można ich rozmnożyć Smile
Pasły się i wędrowały Smile
[Obrazek: _DSC0933.jpg]
Piękne światło.
Może i mi w tym roku dane będzie tak oświetlić sobie drogę Wink
(23-05-2015, 22:38)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Piękne światło.
Może i mi w tym roku dane będzie tak oświetlić sobie drogę Wink

Czego ja ze swej strony Ci zycze :d

I jeszcze grupowe ktore znalazlem na telefonie-wklejam tak przeciw apokalipsie Wink
Rastuch , mam pytanko , ponieważ mam idenyczne przygody z moją lampą Opimus 300 tj. na nafcie świeci żółtym światłem , a na benzynie idealnie białym . Rozumiem , że objawy na nafcie nadal masz takie same . Mógłbyś przesłac zdjęcie jak wygląga spód mieszalnika w twojej lampie ?
Jak lampa "poszla" mi na benzynie to juz nie kombinowalem z nafta. Na nafcie bylo zolto i plomienie za siatka. Rozkalibrowana dysza i tyle. Mozna ja troche przywrocic do warunkow naftowych ale ja sie w to nie bawilem.
O konkretne ujecie zdjeciowe ci chodzi czy takie ogolne foto?
Lampę kupiłem z widocznymi zagięciami , po eksperymentach z ich regulacją na nafcie pali tylko gdy jest większy dopływ powietrza , ale żółto .Gdy zmniejszę dopływ tlenu , lampa zamienia się w pochodnię . Dysza i iglica założone nowe od Px 350hk . Nie jestem pewien czy to jest przyczną takiego działania ?HuhHuh Na benzynie hula jak u Ciebie Smile[attachment=3328]
Zaluz dyszeb od 250 i winno latac
to jest 300 a ni 350 w zwiazku z tym dysza od px jest nieco za duza -wystarczajaca na pb95 ale duza.na.nafte
Niestety nie posiadam 250hk , trza się zaopatrzyc i spróbowac .
Stron: 1 2 3