Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Śrubka w mieszalniku Petromax 500
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ale nazbierałeś zabawek Wink
Znaczy, ten typ tak ma Smile
Sharuga napisał(a):Tak robiłem, ale zamiast fotki na podglądzie był tylko krzyżyk...
Na podglądzie nie wyświetla załącznika, jeśli dobrze pamiętam. Dopiero po wysłaniu posta wyświetla widoczne zdjęcie.

EDIT: Może masz jakiś taki wynalazek Smile http://www.ebay.com/itm/High-performance...1658208797
(27-10-2016, 21:46)Shelton napisał(a): [ -> ]
Sharuga napisał(a):Tak robiłem, ale zamiast fotki na podglądzie był tylko krzyżyk...
Na podglądzie nie wyświetla załącznika, jeśli dobrze pamiętam. Dopiero po wysłaniu posta wyświetla widoczne zdjęcie.

EDIT: Może masz jakiś taki wynalazek Smile http://www.ebay.com/itm/High-performance...1658208797

Coś w ten deseń.
Sama lampa raczej oryginał Petromax, bo wykonana nieźle i opisana na zbiorniku, pokrywce, wkładzie z mieszalnikiem. Być może sama rurka to jakaś lewizna? Myślałem, że były wersje bez śrubki, ale skoro nic nie wiecie, to znaczy że takich nie było Smile
Ekspertem nie jestem, ale może rurka to po prostu nie-Petromax... Nie wiem - Primus czy inna szwedzka "fotogenlampa"? Może jeszcze coś innego kompatybilnego z PXem.
(27-10-2016, 22:22)Graf von Seidorf napisał(a): [ -> ]Ekspertem nie jestem, ale może rurka to po prostu nie-Petromax... Nie wiem - Primus czy inna szwedzka "fotogenlampa"? Może jeszcze coś innego kompatybilnego z PXem.
Na to wychodzi. Aczkolwiek działa prawidłowo, świeci super. Niemniej lubię mieć wszystko tak, jak fabryka chciała. Ma ktoś może na zbyciu rurkę regulowaną?
starsze typy lamp ciśnieniowych nie miały śrub regulacyjnych dopływu zgazowanego paliwa - zobacz jak lampa pali ze zdjetym daszkiem ....
Podaję fotki mojej lampy i przede wszystkim mieszalnika:
[attachment=3656]
[attachment=3657]
[attachment=3658]
Jest to typowa, współczesna lampa Petromax produkowana w Chinach. Do tej pory nikt jeszcze w ich przypadku nie informował o braku śrubki na naszym forum. Być może obecnie już tak to produkują. Fajka jest raczej niepsującym się elementem (chyba, że ktoś się postara), więc czy może pochodzić od innej lampy/była dorabiana? Trudno stwierdzić, tym bardziej, że ten element nie ma wyrytego loga.
Czyli nie ma a być powinno, więc wymienię na taką ze śrubką. Regulacja dobra rzecz.
Ma ktoś taką na zbyciu?
Nie zmieniaj jak działa. Szkoda kasy kiedy pali poprawnie.
Stron: 1 2 3