Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Renowacja Petromaxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam kupilem zaniedbana lampe Petromax 523/500cp super original.Doprowadzilem ja do blysku teraz czas zadbac o sprawnosc.Poczytalem co sie dalo duza pomoc to wstawione przez Cz@rka filmiki z youtube.Dzieki Stwierdzilem ze jest nawalone pokretlo zaworu a on sam ciezko chodzi zamowilem czesci na www.pelam.de i czekam.Mam pare pytan-wylalem stara nafte czy przed zalaniem nowj czyms przeplukac?W pozycji zaworu otwarty iglica wystaje ponad dysze to dobrze?co uzyc do regulacji na filmie bylo kiepsko widac!Lampa stala w szopie pare lat czy wymienic caly komplet naprawczy?Narazie tyle jestem cienki na kompie nie wiem czy to dojdzie gdzie chcialem?Przepraszam za litery-pisze z Niemiec .Pozdrawiam.
Czarek masz filmy na youtube? Dlaczego sie nie chwalisz Smile
(14-05-2013, 16:50)Tyrell napisał(a): [ -> ]Czarek masz filmy na youtube? Dlaczego sie nie chwalisz Smile

Jestem zaskoczony.
Szekla pomylił chyba mnie z kimś innym Wink
CZ@rek sorry myslalem ze to u Ciebie byly zalaczone serwisowanie petrmaxa Po holendersku czy norwesku 5 czy 6 odcinkow Ale napewno na forum.Koledzy czy odpisuje dobrze 54lata to nie atut wznajomosci kompa!
Ja tylko podałem linki.
Znalazłem kiedyś tego gościa. A że mam słabość do norwegii to sobie adresy zapisałem. Smile
Znalazlem to chyba Michal 21 04 wstawil w naprawie lamp ..... 6 filmikow w wersji norweskiej Przepraszam

Bycie na Forum mnie przerasta Telefon jest bezposredni.Jak i gdzie moge uzyskac odpowiedzi na moje pytania jak nie u ludzi z praktyka?
Tak o tym teraz widzisz jaki jestem zielony w kompie!Napisalem CI prywatna wiadomosc dotarla do Ciebie czy na Berdyczow?
Nie mów, że sobie nie radzisz jest bardzo dobrze.
Michał zapoczątkował wątek, ja się dopisałem. Stąd może wrażenie, że post był Michała.

A PW dotarło. Smile
Uf!! Dzieki uprzednio Nekalem administratora tej strony zeby mnie wprowadzil w arkana tej sztuki Dal wytyczne a Ja nadal ide na oslep nie mysdl ze pisanie to Pikus!Dlatego opcja telefon do wyjasnienia watpliwosci jest dla mnie mniej bolesna mimo ze z Niemiec Pozdrawiam Szekla
Stron: 1 2 3