Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Renowacja Petromaxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
o a wracając do tematu. Jest szlam w środku? Wytrącił się koagulat? Jeżeli tak warto by było zrobić nocną płukankę z acetonu. Niestety musisz wtedy rozkręcić lampę i zdemontować wszystkie gumowe elementy (aceton je rozpuści) ... iglica powinna wystawać ponad dyszę ale tylko przy zamkniętym zaworze
Witam szlamem ciezko to nazwac raczej lekki nalot .Ale to pewnie normalne?<jak ustawic by iglica nie wystawala w pozycji otwarte poza dysze?
Iglica w połowie długości ma śrubkę regulacyjną. Musisz wyciągnąć ją z parownika i wyregulować
Iglica czy prowadnica?? Chyba to lepsze określenie na te dwa kawałki drutu połączone śróbką Wink
może być nawet ładownica powrotna mimośródowa Smile ... grunt że wiadomo o co biega

W instrukcji stoi że nakrętką połączone są pręt prowadzący i pręt zaworowy... Mam nadzieje że to wyjaśnia wszystko Big Grin
Zapisałem to określenie. Big Grin
@szekla: cieszę się, że udało Ci się napisać na forum Smile Może jak wrzucisz zdjęcia swojej lampy, będzie nam łatwiej pomóc Smile
iglica z dyszy ma wystawać na około 1mm w najwyższym polozeniu
pręta prowadzacego czy żerdzi ( jak zwał tak zwał) ,dysze przed wkręceniem uszczelnij smarem grafitowym
Witaj Michal!Rozbawiles Mnie prosba o przeslanie zdjecia-to tak jak poprosic slonia zeby poszybowal.Pisalem ze moje umiejetnosci obslugi kompa sa mizerne dobrze ze sie jakos komunikuje .
Wroce do ustawienia iglicy!Czy jest jakis przymiar do ustawiania jak naprzyklad odstepu dyszy do rurki zakonczonej" brenerem"jeden z kluczy w zestawie?Dobrze ze ruszyles sprawe smaru grafitowego .Gdzie sie go jeszcze stosuje?Pozdrawiam
@szekla - jak Ci łatwiej, to zdjęcia możesz przysłać do mnie na maila i je dorzucę tutaj. Igłę ustaw 'na oko'. Przy maksymalnym wysunięciu powinna wychodzić około 1mm nad dyszę. Jak nie chcesz na oko, to możesz użyć suwmiarki do tego Smile
Stron: 1 2 3