Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adapter do pompki powietrza p-x i innych
#1
       
najtanszy sposob adaptacji "grzybka" od opony sam. do pompki
powietrza w p-x ach i innych lampach
Viribus unitis
#2
Napisz jeszcze gdzie to dostać Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#3
nemo. to jest 'na wcisk'??

(12-05-2013, 12:33)michal napisał(a): Napisz jeszcze gdzie to dostać Smile

Stawiam na sklepy z częściami do samochodów lub wulkanizacje.
#4
wulkanizacja - nie wiecej jak 5 zl
Viribus unitis
#5
To jest od osobówki czy od ciężarowego??
#6
osobowka ,,srednica 19 mm
Viribus unitis
#7
No jest to jakis rozwiazanie, generalnie jednak jestem przeciwnikiem takiego rozwiazania, poniewaz w zasadzie ile trawa pompowanie tradycyjnym tloczkiem, minute? Cisnienie trzyma do wypalenia paliwa, minusem jest ze mozna zgubic tradycyjny tloczek I nakretke.Sam zastanawialem sie kiedys nad zakupem tego na allegro za jedyne 59 zlotych, ostattecznie zrezygnowalem I teraz nie zalujeSmile
#8
W zasadzie masz rację,
ale jak mam odpalać lampę posiadającą tylko Rapid, na dodatek w zimie, to pompowanie mnie osłabia, wolę spirytusik w miseczce i browarek w rączceHeart
Pomysł z wentylkiem uważam za znakomity, dzisiaj jadę do oponiarza Smile
#9
A ja w miedzyczasie jeszcze bardziej przekonalem do metody tradycyjnejSmile
#10
Te adaptery to świetna sprawa aby rozwalić w lampie denko, Dwa ruchy taka pompka i w takiej 150 czy 250 denko wypadło by pewnie całe, a przynajmniej pękło na pół Smile
Po drugie, taka pompka zajmuje tyle miejsca co cała lampa. Po cholerę to jeszcze taczczyś. Idąc tym tropem to lampe powinno sie pompować na stacji benzynowej z kompresora.
Bzzzyt .... lampa napompowana albo denko za kolejnym razem leży na ziemi a nafta przynajmniej zostanie zutylizowana - bo to stacja benzynowa
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości