Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka parownika
#1
Posiadam siatkę zwiększającą powierzchnię parownika ( przydatne przy konwersji na spiryt i nie tylko). Materiał to miedź posrebrzana. Wysokość 120 mm długość przytnę na wskazany rozmiar.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#2
Ile taka siatka ma kosztować z przesyłką?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#3
(19-10-2013, 01:43)divemaster napisał(a): Ile taka siatka ma kosztować z przesyłką?

Kiedy ja kupowałem koszt siateczki 12x1cm wynosił 1zł. Kupiłem 12x10, żeby na zapas było, więc cena oczywiście 10zł. Plus przesyłka 4,50zł. Teraz lampa pracuje wyśmienicie nawet na minimalnym ciśnieniu. Polecam.
Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
#4
(19-10-2013, 14:51)Shelton napisał(a):
(19-10-2013, 01:43)divemaster napisał(a): Ile taka siatka ma kosztować z przesyłką?

Kiedy ja kupowałem koszt siateczki 12x1cm wynosił 1zł. Kupiłem 12x10, żeby na zapas było, więc cena oczywiście 10zł. Plus przesyłka 4,50zł. Teraz lampa pracuje wyśmienicie nawet na minimalnym ciśnieniu. Polecam.

Podpisuję się pod tym.
Ja użyłem zwykłej mosiężnej i od tego czasu nie mam problemów z niestabilną pracą.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości