Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje lutlampy.
#1
Witam serdecznie wszystkich na forum to mój pierwszy post więc wypada się przedstawić.Mam na imię Adrian mam 17lat i poza wieloma innymi rzeczami interesuję się lutlampami.Zaczęło się jakiś rok temu kiedy zakupiłem swoją pierwszą czeską lutlampę na rynku.Nie odnawiałem jej bo uznałem że jej stan jest w miarę dobry tylko ją wyczyściłem.Druga lutlampa jest Polska i kupiłem ją na złomie,powiedzm że była w kiepskim stanie i mam nadzieję że moje działania raczej przyniosły pozytywne efekty.Proszę o opinie jak wam się podobają i czy byście coś w nich zmienili/odnowili?
Pozdrawiam Adrian


Załączone pliki Miniatury
                       

#2
Witaj! Trzeba napisac ze z tej jednej zrobiles Nowke.Takie efekty ciesza i daja apetyt na wiecej! Powodzenia
#3
Dokładnie jak napisał Szekla.
Ta polska pięknie odnowiona. Czy poza pięknym wylądem również pięknie pali??
#4
Dzięki Panowie.Obydwie działają,huczą aż miło.Myślę nad odnowieniem tej Czeskiej ale najpierw muszę kupić nity bo jak na Polskiej widać to tabliczka przyklejona bez nitów na razie sobie wisi.Pamiętam że jak próbowałem rozebrać tą Czeską miałem problem z wykręceniem tej mosiężnej dyszy(nie wiem czy to tak się nazywa)Macie na to jakieś sposoby bo nie chciałem jej uszkodzić więc sobie odpuściłem.Teraz poluje na "nówkę" do kolekcji ale to zobaczymyWink.I takie pytanie bo mi się przypomniało wiecie gdzie kupić taką naklejkę/kalkę jak na tej Czeskiej jest?

Ps.co do tej odnowionej to na złomie za 10zł mi ją facet sprzedał bo powiedział że jako zabytekSmile a u niego w kanciapie była jeszcze tak stara mosiężna ale to już jego kolekcja i nie na sprzedażSad
#5
Ladnie, dobrze spotkac kogos, kto ma takie same zainteresowania, rzeczywiscie, polska ladnie odnowionaSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości