Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatki ,,motyle" na allegro
#1
Niedawno przeglądając oferty siatek, znalazłem kilka ogłoszeń tych siatek. 30 sztuk za ok.33 zł z darmową wysyłką 500/600 cp

(28-02-2021, 00:31)KAROL_229 napisał(a): Niedawno przeglądając oferty siatek, znalazłem kilka ogłoszeń tych siatek. 30 sztuk za ok.33 zł z darmową wysyłką 500/600 cp

Zeby je znaleźć należy wpisać - 30 sztuk osłon lamp ciśnieniowych
#2
(28-02-2021, 00:31)KAROL_229 napisał(a): Niedawno przeglądając oferty siatek, znalazłem kilka ogłoszeń tych siatek. 30 sztuk za ok.33 zł z darmową wysyłką 500/600 cp

(28-02-2021, 00:31)KAROL_229 napisał(a): Niedawno przeglądając oferty siatek, znalazłem kilka ogłoszeń tych siatek. 30 sztuk za ok.33 zł z darmową wysyłką 500/600 cp

Zeby je znaleźć należy wpisać - 30 sztuk osłon lamp ciśnieniowych

czy ktoś z forumowiczów obadał ten ten temat?
Viribus unitis
#3
Przy takiej cenie myślę, że warto przetestować samemu.
Mam trochę chińskich koszulek i przyznać trzeba, że działają. Problem jest ze szwem w dolnej części siatki - po wypaleniu za szybkie otwarcie zaworu często powoduje rozerwanie szwu i siatka do wyrzucenia. Ponadto chińskich siatek oznaczonych jako 500/600CP standardowo używam w 250CP - do tych lamp są idealne. W 500tkach wydaje mi się, że płomień cały czas wychodzi poza siatkę - tak jakby siatka miała za małą moc do lampy.
Skype: kogo..
#4
Ja jednak zdecydowanie wolę oryginalne petromaxa. Po wypaleniu w zasadzie nigdy nie musiałem wymieniać, nawet po transporcie lampy na odległość siateczki nie odpadały.
#5
Co oryginał to oryginał - bez dyskusji - choć najnowsza wersja siatek Petromaxa (te żółte) są porażką - strasznie delikatne, wypadają dziurki, kruszą się same.
Skype: kogo..
#6
(28-02-2021, 14:46)KoGo napisał(a): Co oryginał to oryginał - bez dyskusji - choć najnowsza wersja siatek Petromaxa (te żółte) są porażką - strasznie delikatne, wypadają dziurki, kruszą się same.

Z tym się zgadzam kupiłem 3 na próbę . A co do tych drugich hinoli to nawet dobrze świeci w mojej 500tce. Kiedyś ktorys z forumowiczów wrzucił zdjęcie tej siatki, tam ona była bardzo mała a u mnie jest trochę większa świeci nawet dobrze jak się nauczę to wrzucę jej zdjęcie (pisze tego posta na tel ) używam tych chinoli bo cena tych oryginalnych siatek jest wysoka
#7
file:///C:/Users/Anulit/Desktop/20210301_133603(1).jpg Tak ta siatka świeci
#8
@Karol.
Dodaj po prostu załącznik. Na tą chwilę mamy tylko ścieżkę do pliku na Twoim kompie Smile
#9
A jak mam to zrobić Huh? Jestem troche za głupi na to Confused
#10
Jeśli odpowiadasz w wątku to nie wybireraj 'Odpowiedz' ale 'Podgląd'.
Jak to zrobisz to się nieco wygląd zmieni i zobaczysz sekcję 'Załączniki'.
Dalej już prosto. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości