Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksiazka o lampach
#1
Ma może ktoś z was taką książkę, nigdzie nie mogę znaleźć co jest we środku...

Właśnie kupiłem, jest na jednej z polskich witryn księgarskich, koszt to 56.66. Jak przyjdzie to zamieszczę kilka fotek i recenzję.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Na jakiej - też ją chcę!
Skype: kogo..
#3
https://www.enbook.pl/catalog/product/view/id/3506053
#4
Książka przyszła z opóźnieniem, odpisali że nie mają, ja na to że nie mój problem, była w ofercie, zaczekam aż znajdą...No i przyszła, szału niestety nie ma, głównie opisy petromaxów, no jednak kilka ciekawych informacji jest, Jak ktoś ma na zbyciu 75 złotych to polecam, jutro zrobię kilka fotek i zamieszczę.
#5
Fajna, muszę sobie zamówić
#6
(22-12-2019, 22:31)alenstein napisał(a): Książka przyszła z opóźnieniem, odpisali że nie mają, ja na to że nie mój problem, była w ofercie, zaczekam aż znajdą...No i przyszła, szału niestety nie ma, głównie opisy petromaxów, no jednak kilka ciekawych informacji jest, Jak ktoś ma na zbyciu 75 złotych to polecam, jutro zrobię kilka fotek i zamieszczę.


Jutro minęło już dość dawno Sad
#7
Oj , już bardzo dawno to jutro minęło Sad
#8
Żeby nie czekać... właśnie zamówiłem swoją - gość wydał też książkę o colemanach i zwykłych knotówkach.
Skype: kogo..
#9
Rzeczywiście trochę mi zeszło, do końca lutego musiałem skończyć studia, pisałem pracę, egzaminy itp., teraz wyślę fotki. Szału nie ma...fajnie natomiast opisuje historię firm produkujących lampy.
Fotki niestety są czarno-białe i to jest niestety wada, generalnie przydatna pozycja, może trochę zbyt ogólna...


Załączone pliki Miniatury
                       
       
#10
Dzięki.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości