Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Ksiazka o lampach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ma może ktoś z was taką książkę, nigdzie nie mogę znaleźć co jest we środku...

Właśnie kupiłem, jest na jednej z polskich witryn księgarskich, koszt to 56.66. Jak przyjdzie to zamieszczę kilka fotek i recenzję.
Na jakiej - też ją chcę!
Książka przyszła z opóźnieniem, odpisali że nie mają, ja na to że nie mój problem, była w ofercie, zaczekam aż znajdą...No i przyszła, szału niestety nie ma, głównie opisy petromaxów, no jednak kilka ciekawych informacji jest, Jak ktoś ma na zbyciu 75 złotych to polecam, jutro zrobię kilka fotek i zamieszczę.
Fajna, muszę sobie zamówić
(22-12-2019, 22:31)alenstein napisał(a): [ -> ]Książka przyszła z opóźnieniem, odpisali że nie mają, ja na to że nie mój problem, była w ofercie, zaczekam aż znajdą...No i przyszła, szału niestety nie ma, głównie opisy petromaxów, no jednak kilka ciekawych informacji jest, Jak ktoś ma na zbyciu 75 złotych to polecam, jutro zrobię kilka fotek i zamieszczę.


Jutro minęło już dość dawno Sad
Oj , już bardzo dawno to jutro minęło Sad
Żeby nie czekać... właśnie zamówiłem swoją - gość wydał też książkę o colemanach i zwykłych knotówkach.
Rzeczywiście trochę mi zeszło, do końca lutego musiałem skończyć studia, pisałem pracę, egzaminy itp., teraz wyślę fotki. Szału nie ma...fajnie natomiast opisuje historię firm produkujących lampy.
Fotki niestety są czarno-białe i to jest niestety wada, generalnie przydatna pozycja, może trochę zbyt ogólna...
Dzięki.
Stron: 1 2