Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka - ANCHOR HK500-600
#11
CZ@rku znalazłeś jakąś metodę na te siatki? Coby trochę większe po wypaleniu były?
Skype: kogo..
#12
Nie szukałem. Aczkolwiek mam kilka pomysłów.
Na spokojnie jak czas pozwoli powypalam kilka na różne sposoby.
#13
To daj znać o efektach prób. Ja nawet jednej jeszcze nie wypaliłem.
Skype: kogo..
#14
Dziś przepaliłem pierwszą siatkę. W pierwszej przy próbie odpalenia póściło dno i dziura się zrobiła. Z drugiej siatki zrobił się rodzynek - tak jak u CZ@rka malutka.
Skype: kogo..
#15
CZ@rku a wpadłeś już na coś jak rozciągnąć siatki? Ja chyba mam pomysł jak to zrobić: trzeba kupić inne Wink
Skype: kogo..
#16
(05-04-2014, 23:28)KoGo napisał(a): CZ@rku a wpadłeś już na coś jak rozciągnąć siatki? Ja chyba mam pomysł jak to zrobić: trzeba kupić inne Wink

Ale jakie??

A co do wypalania dopiero od poniedziałku do tego się zabiorę.
#17
Ja mam baaaardzo małe doświadczenie co do siatek. Oryginalne są Ok, ale ich cena nie Ok. Chyba nie ma innej możliwości jak metoda prób i błędów, a jak się coś fajnego trafi trzeba będzie większy zapas zrobić.
Skype: kogo..
#18
(05-04-2014, 23:28)KoGo napisał(a): CZ@rku a wpadłeś już na coś jak rozciągnąć siatki? Ja chyba mam pomysł jak to zrobić: trzeba kupić inne Wink

No i wreszcze znalazł się czas na sprawdzenie czy da sie siatkę rozciągnąć Wink
Wszystkie próby skończyły sie niepowodzeniem. Nie było znaczenia czy wypala się siatke do białości a następnie odpala lampę aby się siatka ostatecznie ukształtowała czy też siatka tylko zaczerniona i lampa odpalana. Za każdym razem otrzymywałem rodzynka zamiast normalnej wielkości siatkę. No i oczywiście płomienie opływały siatkę a to powodowało zmianę koloru brenera, fajki i części w której fajka jest zamontowana na czerwoną.

Tak więc ja już się nie łudzę, że da się coś z tym zrobić. Szukam innych, może tym razem trafię Wink
#19
Założyłem tą siatkę do MilSpec'a.
Nawet do tej lampy jest za mała. Co za badziew.
#20
(22-04-2014, 18:59)CZ@rek napisał(a): Założyłem tą siatkę do MilSpec'a.
Nawet do tej lampy jest za mała. Co za badziew.


Jednak przy paliwie typu etylina Pb95 jeszcze daje radę. W każdym bądź razie nie ma płomieni dookoła siatki.
Jednak jakoś mało światła daje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości