Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Petromax na morzu w ciężkich warunkach atmosferycznych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, dobrze że natrafiłem na ten temat bo już sam chciałem łączyć temat żeglowania i świecenia. Co prawda jestem nowy w temacie ciśnieniówek jak i żeglarstwa ale powoli stawiam pierwsze kroki. Na pierwszym torze idzie reanimacja chinola który rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o wykonanie (trafił mi się chyba jeden z tandetniejszych). A na drugim torze budowa własnej żaglówki która to zapewne jeszcze w tym roku będzie miała swoje wodowanie. Jako że żaglówka ma być na modłę starego stylu tak więc i lampa by się ładnie w temat wpisywała. Ale nic, zostaje tylko świecenie w marinie lub na noclegu na plaży bo to całe moje żeglowanie rzeczywiście mogło by się skończyć jak pogrzeb wikinga w płomieniach. No ale wracając do tematu od którego chciałem zacząć to pozdrawiam gdynian i jakby się jeszcze na jakieś piwko w klimacie lampowo - żeglarskim do kontrastu wybierali to z chęcią się też dołączę do tak zacnego towarzystwa i posłucham trochę morskich opowieści od ludzi z większym starzem. Wink

Pozdr.
Widze ze towarzystwo coraz bardziej zeglarsko-lampowe i nurkowo lampowe, mysle ze nastepne letnie spotkanie zrobimy gdzies nad wodaSmile Witamy w towarzystwie.
Brakuje tylko pilota, który podczas lotu odpalał by lampę Wink
(09-10-2014, 10:06)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Brakuje tylko pilota, który podczas lotu odpalał by lampę Wink

No to może grupowa ściepa na balon? Lampka będzie od razu podgrzewać powietrze Big Grin
Ale balon będzie w kształcie lampy Smile
Jak tak to wchodzę Big Grin
Szukamy sponsora może ... Smile.
Pozdrawiam.
Nie zaszkodzi spróbować Wink
Stron: 1 2