Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Siatka - ANCHOR HK500-600
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
CZ@rku znalazłeś jakąś metodę na te siatki? Coby trochę większe po wypaleniu były?
Nie szukałem. Aczkolwiek mam kilka pomysłów.
Na spokojnie jak czas pozwoli powypalam kilka na różne sposoby.
To daj znać o efektach prób. Ja nawet jednej jeszcze nie wypaliłem.
Dziś przepaliłem pierwszą siatkę. W pierwszej przy próbie odpalenia póściło dno i dziura się zrobiła. Z drugiej siatki zrobił się rodzynek - tak jak u CZ@rka malutka.
CZ@rku a wpadłeś już na coś jak rozciągnąć siatki? Ja chyba mam pomysł jak to zrobić: trzeba kupić inne Wink
(05-04-2014, 23:28)KoGo napisał(a): [ -> ]CZ@rku a wpadłeś już na coś jak rozciągnąć siatki? Ja chyba mam pomysł jak to zrobić: trzeba kupić inne Wink

Ale jakie??

A co do wypalania dopiero od poniedziałku do tego się zabiorę.
Ja mam baaaardzo małe doświadczenie co do siatek. Oryginalne są Ok, ale ich cena nie Ok. Chyba nie ma innej możliwości jak metoda prób i błędów, a jak się coś fajnego trafi trzeba będzie większy zapas zrobić.
(05-04-2014, 23:28)KoGo napisał(a): [ -> ]CZ@rku a wpadłeś już na coś jak rozciągnąć siatki? Ja chyba mam pomysł jak to zrobić: trzeba kupić inne Wink

No i wreszcze znalazł się czas na sprawdzenie czy da sie siatkę rozciągnąć Wink
Wszystkie próby skończyły sie niepowodzeniem. Nie było znaczenia czy wypala się siatke do białości a następnie odpala lampę aby się siatka ostatecznie ukształtowała czy też siatka tylko zaczerniona i lampa odpalana. Za każdym razem otrzymywałem rodzynka zamiast normalnej wielkości siatkę. No i oczywiście płomienie opływały siatkę a to powodowało zmianę koloru brenera, fajki i części w której fajka jest zamontowana na czerwoną.

Tak więc ja już się nie łudzę, że da się coś z tym zrobić. Szukam innych, może tym razem trafię Wink
Założyłem tą siatkę do MilSpec'a.
Nawet do tej lampy jest za mała. Co za badziew.
(22-04-2014, 18:59)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Założyłem tą siatkę do MilSpec'a.
Nawet do tej lampy jest za mała. Co za badziew.


Jednak przy paliwie typu etylina Pb95 jeszcze daje radę. W każdym bądź razie nie ma płomieni dookoła siatki.
Jednak jakoś mało światła daje.
Stron: 1 2 3 4