Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Siatka - BUTTERFLY HK400-500
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeśli masz takie same jak ja (tyle że kupowane w Japonii) to po wypaleniu nadają się do lampy co najwyżej 300HK.
Bardzo się kurczą, niestety. Poza tym ciężko uzyskać ładny kulisty kształt, zawsze są jakieś nierówności. Przetestowane na blisko 8 siatkach.
No to ładnie. Jeszcze ich nie testowałem, ale podeślę fotkę jak w paczce wyglądają. Remontuję teraz tego bundesmaxa w skrzyni (najnowszy nabytek) i jak go skonczę przetestuje siatki. Ale pewnie nie prędko bo niezły syf jest w lampie. Tak na wstępie zauważyłem, że siatki są strasznie niechlujnie pakowane. tz. krzywo wkładane do opakowań przez co pozaginane są przy krawędziach. Pewnie nie ma to na nic wpływu, ale już o czymś świadczy.

Czyli jak to jest z tymi siatkami? 400-500 są mocniejsze od 500-600? Chciałem kupić te słabsze, ale słabo szukałem Smile
Czy ja wiem czy mocniejsze.
Na pewno sią większe po wypaleniu, Poza tym zawsze się ładnie kształtują.
No faktycznie, po wypaleniu siatka jest malutka, a do tego wrócił problem z płomieniami poza nią Sad

Pierwsza założona, po wypaleniu i otwarciu paliwa rozerwała się na szyciu.
No właśnie.
Płomień poza siatką. Niestety na lampach HK500 ten problem będzie w tych siatkach (HK 500-600) występował.
No to ładnie. A ja taki zapas ich zrobiłem Smile Czyli szukać siatek 400-500? W porównaniu do oryginalnych te co kupiłem tragicznie są wykonane. Może gdzieś się je zużyje.
Po dłuższym wypalaniu siatki efekt płomieni zanika. Po puszczeniu paliwa zmniejszam otwarcie zaworu do minimum i powoli stopniowo go otwieram do maxa - wtedy płomyki nie skaczą. Po takim rozruchu siatka świeci po chińsku czyli jakotako.
Słabe to pocieszenie.
Siatka ma mocno świecić, a nie się tlić Wink
No słabe, trzeba będzie jakąś 250 nabyć, źeby je wypalić a kupić jakieś sprawdzone. Oryginalne mi pasują, ale ich cena ...hmmm
Ja planuje jeszcze przetestować siatki Anchor. Ale nie chce kupować 72szt. Polowę mogę kupić. Wink
Ewentualnie znalazłem jeszce to:
http://www.ebay.pl/itm/351004326623?ssPa...1423.l2649
i to
http://www.ebay.pl/itm/351004329878?ssPa...1423.l2649
Stron: 1 2 3