Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Optimus 350-350cp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No i mamy lampę na aledrogo, ale jest cena minimalna.
Ciekawi mnie jej poziom. Po zalicytowaniu widzę, że niska nie jest.
Cudo lampa. Przesyłka kurierska 50 zł to lekka przeginka IMO...
(17-12-2016, 08:27)CZ@rek napisał(a): [ -> ]No i mamy lampę na aledrogo, ale jest cena minimalna.
Ciekawi mnie jej poziom. Po zalicytowaniu widzę, że niska nie jest.

No cena minimalna jest i to nie mała...popatrzyłem po zagranicznych stronach i takie lampy to nie jest tania rzeczSmile
Jak ustawiłeś cenę minimalną taką jak na ebay'u to wybrałeś złe miejsce do jej wystawienia. Trzeba było wystawić na ebay.de, ebay.com, tab by na pewno poszła. Niewiele osób w Polsce jest skłonnych dać np 1KPLN za lampę, nawet w takim stanie.
Jednak z ciekawości pokibicuję i poobserwuję aukcję. Cena minimalna mnie bardzo interesuje a wiem, że nie jest to 499PLN. Smile To taka podpowiedź dla innych licytujących.
coś zostało po Potopie Szwedzkim
Z ciekawości też popatrzę.
Do wygrania Optimusa 500cp wystarczyło 270 PLN (wiem, bo mi się udało Big Grin ) - wprawdzie bez pudełka, ale lampa niewiele potrzebowała do odpalenia.
Ta najwyższa oferta w tej chwili to jest moja, tak dla popróbowania sił Confused, ale 499,00 jak piszesz Cz@rek to nie dam.
Aż poczekałem do końca aukcji. Ciekawość wygrała.
Cena minimalna zachodnia, a my tu po polsku licytowaliśmy. Lampa nie poszła.
Stron: 1 2