Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Nafta z wojska!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Sporo wody w Wiśle upłyneło , czy kto z pierwszych palczy podzieli się opinią ? Jak wrażenia z palenia ? Nie wiem czy zwiększac zaplanowany stan magazynowy ?! Undecided
Nie dostałem/nie załapałem się na testy nafty bo co...Spiromax?
Pozdrawiam.
Nie do Ciebie zapytanie Smile domyślam się ,że będziesz ostanim forumowiczem , który wyrazi pozytywną opinię o paliwie innym , niż to które preferujesz , ja wolę wyroby spirytusowe tylko do konsumpcji "czasami" Smile
Przepraszam za ciszę, byłem chory. Planowany zagraniczny wyjazd przesunięty na jutro. Spodziewamy się 200 litrów pod koniec tygodnia. Bardzo prawdopodobne, że w piątek będziemy realizować następne zalegające zamówienia.
Pozdrawiam!
Ja bym zamówił 5 litrów. Czy mam to robic poprzez stronę sklepu?
(15-03-2016, 12:17)bury32 napisał(a): [ -> ]Ja bym zamówił 5 litrów. Czy mam to robic poprzez stronę sklepu?

Najlepiej i najszybciej. Jak możesz poczekaj do piątku. Jak tylko dostaniemy naftę w łapy, to dodaję ją do sklepu (teraz zrobiłem ją nieaktywną). Dam znać tutaj jak tylko towar przyjedzie.
Super, wielkie dzieki.
(10-03-2016, 23:20)piotrkolakowski napisał(a): [ -> ]Nie do Ciebie zapytanie Smile domyślam się ,że będziesz ostanim forumowiczem , który wyrazi pozytywną opinię o paliwie innym , niż to które preferujesz , ja wolę wyroby spirytusowe tylko do konsumpcji "czasami" Smile
Jedno nie wyklucza drugiego, a jak rozebrać temat na czynniki to się wręcz uzupełnia Smile.
Pozdrawiam.
PS.Parę... siąt lamp (o kurcze za dużo tego) mogę w każdej chwili odpalić na nafcie czy innym paliwie ropopochodnym ale na co...(któryś) dzień palenia lamp preferuję zdecydowanie paliwa etanolopochodne.
Ja się też będę domawiał. Cały czas mam dylemat ile tego dobrać Wink
(16-03-2016, 19:30)CZ@rek napisał(a): [ -> ]Ja się też będę domawiał. Cały czas mam dylemat ile tego dobrać Wink

Daj znać jak się zastanowisz bo jest realna szansa, że jutro wysyłamy Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5