Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Phoebus 635
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Motocykliści czyszczą tym chromy. Efekt jest więcej niż zadawalający Smile
Tu sie z Tobą nie zgodzę.
Chromy czyści się pastą ścierną - można zacząć najpierw cifem lub rozmoczonym proszkiem do szorowania z bardzo niewielką graduacją ziarna.
Waty nie stosuje się do chromu gdyż najzwyczajniej w świecie go ściera. Polerowanie amelinium watą - a i owszem.
Stąd me ździwienie że użyłeś tego materiału. Żdziwienie tym większe że nie zdarło powłoki galwanicznejh. Wiesz jaką masz gradiację tej waty?

Rozumiem, że mówimy o czym s takim
http://starychmebliczar.pl/2014/03/06/welna-stalowa/
00, 000 i 0000 ... fotka na koniec. Efekt osiągnięty samą watą. Do zabawy warto przygotować rękawiczki i maseczkę. Pył i opiłki w płucach to samo zło. Zastanawiam się czy ją jeszcze spolerować. Na dobrą sprawę już wygląda zacnie a nie chce przedobrzyć.

[attachment=2311]
Całe życie człek się Óczy. Będę musiął pochylić się jeszcze raz nad tą watą.
Dobrze rokujące, ale konkretnie ufajdane lampy jadę zawsze watą. Ściąga wiekowy syf pozostawiając rasową nutkę patyny Smile
A żeś ją odszykował! Muszę potestować tą watę bo polerka jest żmudna.
Mi też przypadła do gustu.
Gdzie ją można nabyć?? Szukałem w sklepach budowlanych i tam nie znalazłem. A może źle szukałem?? Wink
Ja kupiłem na allegro. Trzy grubości za jednym zamachem.
A na ile wystarcza taka wata?
Chyba z metr dostałem każdej (szerokość 30 cm). Odcinam sobie nożyczkami po kawałku i szoruje. Po 2 latach może z 1/3 zapasu wykorzystałem.
Stron: 1 2 3