Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ditmar Maxim 501
#1
Czesć!

Oto Ditmar Maxim 501 z dorobioną przeze mnie czapką. Paliwo to 70% nafta i 30% benzyna lakowa. Siatka Luxor 300/400. Dysza 300 i iglica oryginał. Szkło bez sygnatur, wyglada na stare bo ma dużo niedoskonałości. Lampa ma nabite na dnie 08 7, więc została wyprodukowana w sierpniu 1937 roku

Andrzej


Załączone pliki Miniatury
       


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości