Czesć!
Oto Ditmar Maxim 501 z dorobioną przeze mnie czapką. Paliwo to 70% nafta i 30% benzyna lakowa. Siatka Luxor 300/400. Dysza 300 i iglica oryginał. Szkło bez sygnatur, wyglada na stare bo ma dużo niedoskonałości. Lampa ma nabite na dnie 08 7, więc została wyprodukowana w sierpniu 1937 roku
Andrzej
Oto Ditmar Maxim 501 z dorobioną przeze mnie czapką. Paliwo to 70% nafta i 30% benzyna lakowa. Siatka Luxor 300/400. Dysza 300 i iglica oryginał. Szkło bez sygnatur, wyglada na stare bo ma dużo niedoskonałości. Lampa ma nabite na dnie 08 7, więc została wyprodukowana w sierpniu 1937 roku
Andrzej


