Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optimus 200p, Petromax 829B, Radius 119, Optimus 406N
#1
Witam, bardzo chcelibyśmy zaprosić państwa do naszego nowootwartego sklepu internetowego www.kerosene-shop.com

W naszej ofercie znajdziecie państwo różnego rodzaju lampy, palniki, lutlampy, kuchenki z wyposażenia Szwedzkiej armii.

Jesteśmy także bezpośrednim importerem produktów firmy PETROMAX.

Zaznaczam, że sklep jest stworzony z myślą o zagranicznych klientach i nie było możliwości dodania właściwych kosztów wysyłki na terenie Polski (sklep domyślnie nalicza opłatę na wysyłkę do Europy). W razie zainteresowania możemy wysłać żądanie zapłaty z właściwymi kosztami wysyłki na terenie Polski (15 zł kurierem DPD), lub jeżeli ktoś nadpłaci zwrócimy różnicę.

Pozdrawiamy!


Pozdrawiamy!
#2
Już bez przesady z tą "nowootwartością". Jeszcze tego forum nie było a już wiedzieliśmy o tym sklepie Smile

Co by nie być gołosłownym zapraszam do lektury postu z kwietnia zeszłego roku - http://lampycisnieniowe.pl/forum/Thread-...t=kerosene
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
Rzeczywiscie, ceny sa dla zagranicznych odbiorcow...
#4
Zróbcie na ebayu dostawe do Polski za 15 zl. Czasami myknie u was lampka w dobrej cenie a przez koszta wysyłki leci do Korei Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
Witam,
Rzeczywiście ktoś o nas wspomniał, nie miałem jeszcze okazji prześledzić wszystkich wątków forum. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jak dodam linka do tego forum na stronie naszego sklepu.
Sklep został "postawiony" jakiś czas temu, wrzuciliśmy kilka lamp na przetrzymanie ale teraz dopiero zaczynamy go uzupełniać i wkrótce ruszamy z promocją Big Grin
Jeżeli ktoś z Polski zalicytuje u nas na Ebayu lampę wystarczy wcisnąć "request total" i wtedy wysyłamy invoice z odpowiednimi kosztami dostawy (15 zl DPD).
Ceny niestety wysokie ale to nie są te czasy kiedy lampy można było dostać za grosze... Mam nadzieję, że wkrótce dołożymy do oferty inne lampy.
#6
Promocja to dobre słowo. Liczymy na staropolskie czym chata bogata Big Grin
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#7
Zawsze mozna jakąś wojskową konserwę otworzyć podczas oględzin lampy Big Grin
#8
Bardzo miło nam was tutaj powitać :-) A linka do forum dodać zawsze można :-)
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#9
Forum widzę dodane, tylko jakoś nie ma nigdzie linku do Forum Sad
Myślałem, że przeglądarka zaszalała więc sprawdziłem kod strony jaki do mnie przywędrował, i tam też nie ma przekierowania do Forum.
#10
No taka niespodzianka po jubileuszu ! MIchal gratulacje, widac traktuja Twoja dzialalnosc powaznie.A Forum jako galaz zbytu. Jezeli ceny beda adekwatne do polskich zarobkow to Herzlich Willkommen!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości