Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję Petromax-a R826
#1
Witam.
Jak w temacie każdy ma jakiś swój cel do trafienia. Wszelkie info mile widziane.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#2
Znalażłem właśnie takiego:
http://www.ebay.de/itm/RAR-Starklicht-La...460f0c294b

Cena 59 EUR

[Obrazek: %24T2eC16J,!)kE9s4Z-5cuBRdZThu8Pw~~60_12.JPG]
Źródło: ebay.de
#3
Fajny i w miarę przystępny cenowo(jeśli jest kompletny), ale to nie jest model R 826 Sad.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#4
Zasugerowałem się opisem sprzedającego. Sad
Myślałem, że wie co sprzedaje.
#5
R826 łatwo poznać - w odróżnieniu od 826 ma taką sprytną wlewkę na spirytus do podgrzewacza:

[Obrazek: r826-14.jpg]
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#6
Dziękuję koledze za fotkę bo o taki piękny i praktyczny szczególik w tym moim poszukiwaniu chodzi.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#7
Czy aby ta lampa to nie jakiś "biały kruk" za miliardy petrodolarów? Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#8
Powiedzmy, że jest osiągalna na równi z donutami, widziałem ją już ejbeju. W ogóle przeszukiwanie ebaya to dosyć skomplikowany temat - wiele aukcji wystawianych jest tylko na lokalnych bejach i szukanie na .com czy .pl nie zwraca w ogóle wyników - trzeba przeglądać osobno .de .fr czy .co.uk i pisać do sprzedających czy wyślą do PL. W niektórych krajach ebay w ogóle nie jest popularny - tak jak u nas - i trzeba szukać lokalnych serwisów jak np. aukro.cz. Na pewno największe szanse znalezienia takiej lampy da zapytanie na forum pelamu albo hytty albo wizyta na jakimś zlocie lampiarzy w DE czy UK. Ale kolekcjonerzy niechętnie sprzedają rzadkie lampy - wolą się wymieniać, więc trzeba mieć na wymianę inną mało popularną lampę. Najbliższy zlot lampiarzy jest chyba w połowie czerwca w Newark/UK.


Załączone pliki
.pdf   newark2013.pdf (Rozmiar: 580.12 KB / Pobrań: 377)
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#9
               
w zal.zdjecia P-xow z pompka

#10
jest w Szczecinie Pmx 826 ale to chyba nie w wersji R
http://tablica.pl/oferta/petromax-lampa-...654d817dc9


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości