Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Zippo "custom made"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio wpadł mi w ręce zacny katalog zapalniczek zippo. Mnogość wzorów i materiałów nasunęła mi myśl o zaprojektowaniu własnej. Co by nie mówić na terenie USA jest taka opcja możliwa. Wystarczy wejść na stronę Zippo, uruchomić stosowny "kreator" i przekuć myśl w czyn. Niestety cała reszta świata może sobie co najwyżej popatrzeć. Szybki skan lokalnego rynku pozwolił mi namierzyć alternatywę. Utrwalane w piecu nadruki na powierzchniach metalowych załatwiały sprawę... Czas na pomysł. Grając intensywnie w fallouta 4 tknęło mnie, że przecież od tej serii zaiskrzyło u mnie w temacie zabawy z substancjami promieniotwórczymi, a co za tym idzie z siatkami auera. Krok milowy w stronę lamp ciśnieniowych. Padło więc na projekt tematyczny związany z nuklearną psychozą lat 60 Smile

Oto efekt ostatnich tygodni.
Prezentację zaczynamy od klimatycznego utworu Sheldona Allmana "Crawl Out Through the Fallout"



[attachment=2920][attachment=2921][attachment=2922]
Grałem w Fallouta 1 i chyba trzeba będzie zagrać w czwórkę, bo na mieście mówią, że gierka jest konkretna Smile