Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatki PETROMAX 500 sztuk 500CP
#91
Dotarły do kogoś już siatki?
#92
Do mnie jeszcze nie, czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że dziś dotrą.
#93
Do mnie też nie - liczę, na to, że może jutro będą... a jak nie to pewnie koło 12-tego Wink
Skype: kogo..
#94
Ja już mam. Przed chwilą był listonosz.
Maciek
#95
Jak wrażenia? Smile
#96
Jak 12-go to niewiele się w mojej kalkulacji pomyliłem Smile Oby jednak tak się nie stało Smile

(08-09-2016, 11:08)KoGo napisał(a): Do mnie też nie - liczę, na to, że może jutro będą... a jak nie to pewnie koło 12-tego Wink
#97
(08-09-2016, 11:30)CZ@rek napisał(a): Jak wrażenia? Smile

Wydaje mi się, że siatka ma ciut grubsze "oczka" od współczesnych. Podobne są do tych, które miałem przy BundesGeniolu. Sznurek mocniejszy jest.
Jak się palą to sprawdzę gdy z vestu przesyłka dotrze. Ponoć wczoraj wysłali....
Maciek
#98
Ja też już mam Smile
#99
(08-09-2016, 15:15)Graf von Seidorf napisał(a): [...]
Jak się palą to sprawdzę gdy z vestu przesyłka dotrze. Ponoć wczoraj wysłali....

Do mnie skórka tłoczka z vesta idzie od 26.04.
A kilka dni temu dostałem 'dobrą' wiadomość, że zamówienie zostało skompletowane i spakowane. Niestety na wysyłkę jeszcze czeka. Big Grin
ja na szkiełko częściowo matowe do 250tki czekałem 3 miesiące, ale się doczekałem - było warto bo wygląda genialnie. Po zapytaniu o realizację zamówienia dostałem możliwość wyboru - albo rezygnacja i zwrot kasy albo czekanie. Zamówione części chyba pieszo z chin noszą Smile
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości