Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka - PETROMAX HK500
#11
Nie ma lepszych koszulek niż stare PX`y pakowane w papierek.
Co prawda ponoć są radioaktywne, ale ich szkodliwość jest tak niewielka,że raczej legendarna,
a i przy ich wieku nastąpił już rozpad substancji radioaktywnych Wink
#12
Z tego co wiem połowiczny okres rozpadu Toru wynosi 14 miliardów lat. Myślę, że jeszcze trochę będą "cieplutkie" Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#13
(09-01-2014, 01:10)HansDKW napisał(a): Nie ma lepszych koszulek niż stare PX`y pakowane w papierek.
Co prawda ponoć są radioaktywne, ale ich szkodliwość jest tak niewielka,że raczej legendarna,
a i przy ich wieku nastąpił już rozpad substancji radioaktywnych Wink

To chyba musiały by być baaardzo stare Smile Radioaktywne sa i będą długo, w pudełku na półce mało szkodliwe, a pył ze spalonej siatki w płucach zdrowy raczej nie jest
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#14
Z żadnej nie jest zdrowy.
#15
W sumie żaden pył w płucach zdrowy nie jest. Wink
#16
Zaczynam wątpić w trwałość tych siatek. Być może zle przechowywanie ma na to wpływ.
Niestety po niecałym miesiącu palenia rekreacyjnego siateczka się zniszczyła. Pękła po obwodzie tuż przy brenerze na około 1/3 obwodu Sad
Szkoda bo ładne światło dawała.
#17
Co do trwałości.
Niestety nic dobrego nie można powiedzieć. Tak się kaształtuje, tak się wypala, że chwila po tem na wysokości brennera się rozpada. Niestety nie jest to jednostkowy przypadek Sad
Tak więc trwałość jest niska.
#18
Po prawie 5 miesiącach mogę się wypowiedzieć na temat trwałości (zmodyfikowany post nr 1).
Niestety oczekiwałem czegoś więcej.
Tuż przy brennerze nitki po wypaleniu są bardzo cienkie. To sprawia, że po 2-3 tygodniach normalnego użytkowania siatka jest do wymiany.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości