Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka - BUTTERFLY HK400-500
#11
Jeśli masz takie same jak ja (tyle że kupowane w Japonii) to po wypaleniu nadają się do lampy co najwyżej 300HK.
Bardzo się kurczą, niestety. Poza tym ciężko uzyskać ładny kulisty kształt, zawsze są jakieś nierówności. Przetestowane na blisko 8 siatkach.
#12
No to ładnie. Jeszcze ich nie testowałem, ale podeślę fotkę jak w paczce wyglądają. Remontuję teraz tego bundesmaxa w skrzyni (najnowszy nabytek) i jak go skonczę przetestuje siatki. Ale pewnie nie prędko bo niezły syf jest w lampie. Tak na wstępie zauważyłem, że siatki są strasznie niechlujnie pakowane. tz. krzywo wkładane do opakowań przez co pozaginane są przy krawędziach. Pewnie nie ma to na nic wpływu, ale już o czymś świadczy.

Czyli jak to jest z tymi siatkami? 400-500 są mocniejsze od 500-600? Chciałem kupić te słabsze, ale słabo szukałem Smile
#13
Czy ja wiem czy mocniejsze.
Na pewno sią większe po wypaleniu, Poza tym zawsze się ładnie kształtują.
#14
No faktycznie, po wypaleniu siatka jest malutka, a do tego wrócił problem z płomieniami poza nią Sad

Pierwsza założona, po wypaleniu i otwarciu paliwa rozerwała się na szyciu.
Skype: kogo..
#15
No właśnie.
Płomień poza siatką. Niestety na lampach HK500 ten problem będzie w tych siatkach (HK 500-600) występował.
#16
No to ładnie. A ja taki zapas ich zrobiłem Smile Czyli szukać siatek 400-500? W porównaniu do oryginalnych te co kupiłem tragicznie są wykonane. Może gdzieś się je zużyje.
Skype: kogo..
#17
Po dłuższym wypalaniu siatki efekt płomieni zanika. Po puszczeniu paliwa zmniejszam otwarcie zaworu do minimum i powoli stopniowo go otwieram do maxa - wtedy płomyki nie skaczą. Po takim rozruchu siatka świeci po chińsku czyli jakotako.
Skype: kogo..
#18
Słabe to pocieszenie.
Siatka ma mocno świecić, a nie się tlić Wink
#19
No słabe, trzeba będzie jakąś 250 nabyć, źeby je wypalić a kupić jakieś sprawdzone. Oryginalne mi pasują, ale ich cena ...hmmm
Skype: kogo..
#20
Ja planuje jeszcze przetestować siatki Anchor. Ale nie chce kupować 72szt. Polowę mogę kupić. Wink
Ewentualnie znalazłem jeszce to:
http://www.ebay.pl/itm/351004326623?ssPa...1423.l2649
i to
http://www.ebay.pl/itm/351004329878?ssPa...1423.l2649


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości