Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piecyk naftowy VALOR
#1
Czy ktoś z Kolegów ma lub miał do czynienia z takim ustrojstwem?

BR,
Maciek
#2
ładny piecyk, działa jak zwykła lampa naftowa na knota. A to twój sprzęcik?
Skype: kogo..
#3
Pewno jak by wymienić knot będzie chodzić jak nówka sztuka. Można by też trochę przytrymować włos na tej starej i zobaczyć czy piecyk ruszy.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
W tych zbiornikach fajny jest patent ze wskaźnikiem ilości paliwa. Na zbiorniku jest wytłoczona tarcza i porusza się po niej wskazówka w miarę ubywania nafty. Mogliby takie cosik w PX montować Smile
Skype: kogo..
#5
Mam takie coś, stało zapomniane przez ponad 10 lat. Kupiłem kiedyś na Jarmarku Dominikańskim Smile Knot jest. Wieczorem może z nią powalczę. Z przyjemnością zamienię na jakąś fajną lampę Wink W przyszłym tygodniu będę wystawiał na allegro.

BR,
Maciek
#6
a ile za nią chcesz? może na forum ktoś kupi (np. ja) zanim na allegro wrzucisz.
Skype: kogo..
#7
Najchętniej jakąś lampkę Smile Piecyk w pieniądzach oceniam na 300PLN? Sam nie wiem... Zrobię fotki to wrzucę. Te poprzednie były gdzieś z netu.

Dlatego wrzuciłem zajawkę na forum i napisałem, że wystawię dopiero w przyszłym tygodniu Smile

BR,
Maciek
#8
Fajnie - popatrzymy co to masz za skarba.
Skype: kogo..
#9
W załączeniu fotki piecyka. Nic nie czyściłem. W zbiorniku dość czysty "knot" zasysający naftę do tego okrągłego. Wskaźnik poziomu paliwa działa. Okrągłego knota zostało trochę więc piecyk powinien jeszcze pochodzić Smile Jeśli ktoś z Kolegów chciałby się zamienić na jakąś fajną lampę to proszę o PW. Jeśli nie to w przyszłym tygodniu wystawię na aukcję. Aha! W pewnym sensie jest to też lampa ponieważ to srebrne okienko na przodzie skrywa czerwoną szybkę Wink


Załączone pliki Miniatury
                       
                   


BR,
Maciek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości