Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja kolekcja lamp :)
21-05-2014, 16:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014 17:00 przez Shelton.)
Moja kolekcja lamp :)
Dziś prezentuję moją kolekcję lamp. Miała być jedna. W ciągu +/- roku nazbierałem, to co widać. Big Grin Najnowszy nabytek Coleman 252A 1969r. od nemo
Moja kolekcja lamp  :)

Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2014, 19:10
RE: Moja kolekcja lamp :)
Piękna gromadka.
Jak ktoś raz nafty powącha to tak już zostanie - kiedy kolejna lampa, że się tak zapytam? Wink
21-05-2014, 23:38
... jak ja Was zaczynam rozumieć Smile

BR,
Maciek
21-05-2014, 23:42
Zaraz się odezwie lobbing spirytusowy i stwierdzi, że ten co raz księżycówki zakosztował do nafty już nie wróci Smile

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-05-2014, 11:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2014 11:29 przez alenstein.)
A ten Coleman to benzynowy czy naftowy? Bo ostatnio widzialem na allegro takiego naftowegoSmile

Aha, no I pogratulowac kolekcji, ladnie sie prezentujaSmile
22-05-2014, 11:43
Ten Coleman, przynajmniej u mnie, na nafcie zaskoczyć nie chce. Na odkręconym pokrętle na 1/4 obrotu jakoś pali, ale potem to już twierdzi, że nafta jest beee. Z kolei na etylinie Pb95 śmiga aż miło.
22-05-2014, 16:23
Coleman jest na benzynę. Tak przynajmniej sugeruje zapach ze zbiornika. Smile Ten narazie czeka na swój czas. Odpalę go dopiero, jak będę miał czas, a przede wszystkim jak się dokształcę. Najpierw teoria od podstaw, bo nie wiem co się z tym w ogóle robi i jak to ma funkcjonować. Później kupno jakichś zapasowych elementów, uszczelek, itp. Pewnie będę chciał to rozebrać na części pierwsze, jak w przypadku Petromaxów. Jeśli chodzi o kolejną lampę, to myślałem dla odmiany nad czymś małym, coś koło HK 150.

Dzięki za komentarze. Wink

Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś ty ze mną. Blask twój i ciepło twoje mnie pocieszają.
22-05-2014, 16:31
Zebrales fajna Rodzinke !Teraz to ciemnosc Ci nie grozi!
Pozdrawiam
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Lampy Ciśnieniowe | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS