Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sie Lampisz - 11. Hasag 351L NRD
#1
Po wakacyjnej przerwie powracam z ukochaną przez wszystkich serią o lampach ciśnieniowych. Zaczynamy z przysłowiowej grubej rury i wespół zespół z aplikacją Sony Vegas przedstawiam wam nową jakość w tematyce oprawy audio-wizualnej. Zapraszam na film.

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Well done Tyrell, thanks for sharing and wellcome home from vacation. The lamp of course looks stunning and it is still on my wishlist :O)
The film looks good quality. Did you compress it in anyway to use less megabytes?

Mikolaj
#3
Sure. It is mp4 file. Less than 800MB
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#4
Świetny filmik! Aż miło popatrzeć.
Skype: kogo..
#5
Wypas. Jak zwykle wysoki poziom. Myślałeś kiedyś, żeby zrobić dodatkowo jakieś tutoriale o drobnych naprawach, odnawianiu lamp, przerabianiu na spirytus etc? Myślę, że takie filmiki z eng napisami miałyby sporo wyświetleń bo nie ma na youtube dobrej alternatywy.
#6
Shocked 
Fajne, fajne, znowu fajne.

Tylko ten smród zapalonej zapałki w domuHuh, a fee Angry, straszne to jest, ja nie zapalam zapałek w domu .
Przecież mogłeś ją odpalić zapalniczką na gaz, nie byłoby tego strasznego smrodu Big GrinBig GrinBig Grin
#7
(24-10-2014, 10:35)HansDKW napisał(a): Fajne, fajne, znowu fajne.

Tylko ten smród zapalonej zapałki w domuHuh, a fee Angry, straszne to jest, ja nie zapalam zapałek w domu .
Przecież mogłeś ją odpalić zapalniczką na gaz, nie byłoby tego strasznego smrodu Big GrinBig GrinBig Grin

Ja niczego nie czułem oglądając ten filmik Big Grin
Też muszę zainwestować w sprzęt wyświetlający filmy w techlologii 7D Wink
#8
Dobrze, że nikt z oglądających nie poparzył się przy tym Smile
Skype: kogo..
#9
Tyrell, czasami mam wrazenie ze pomyliles sie z powolaniem, moze powinienes byc rezyserem? Zdecydowanie prosilbym o wiecej takich filmikowSmile
#10
Dziękuję wszystkim za uznanie. Na pewno Leni Riefenstahl byłaby ze mnie dumna. Ogień w pewnym momencie zdaje się wręcz pulsować w rytm hymnu ludowego. Duch Honekera na pewno będzie z zadowoleniem krążył wokół tej produkcji. Smile

Z czasem pomyślę o rozszerzeniu formuły kanału. Jakiś poradniki itd. Na razie brak wolnego czasu skutecznie blokuje wszelkie nowe inicjatywy.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości