Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anchor i knotówka stołowa
#1
Trafiły mi się dwa dni temu takie dwie sztuki. Gratis to uczciwa cena, właściwie gdybym ich nie zabrał, to skończyłyby w śmietniku.

   

Stołowa knotowa bez sygnatur. Brak klosza. Brener do wymiany, więc chyba poszukam kosmosa. Wtedy kominek też trzeba będzie zmienić.

Ciśnieniowa to Anchor. Poza kloszem kompletna. Na zbiorniku w dwóch miejscach odpada chrom, będę musiał zobaczyć czy ruda nie atakuje. Zawsze może zostać dawcą.
Maciek
#2
(28-08-2021, 10:08)Graf von Seidorf napisał(a): Trafiły mi się dwa dni temu takie dwie sztuki. Gratis to uczciwa cena, właściwie gdybym ich nie zabrał, to skończyłyby w śmietniku.



Stołowa knotowa bez sygnatur. Brak klosza. Brener do wymiany, więc chyba poszukam kosmosa. Wtedy kominek też trzeba będzie zmienić.

Ciśnieniowa to Anchor. Poza kloszem kompletna. Na zbiorniku w dwóch miejscach odpada chrom, będę musiał zobaczyć czy ruda nie atakuje. Zawsze może zostać dawcą.

myśle ze klosz do Anchora dostaniesz. Do knotówki też.
#3
Wiem. Na allegro są. I w innych sklepach też. Odnośnie Anchora to bardziej zastanawia mnie stan zbiornika.
Maciek
#4
Pozostale czesci OK? Igla, dysza itp...
#5
sprawdzałeś już zbiornik Anchora?
#6
Niestety nawał pracy ostatnio. Może dzisiaj pod wieczór znajdę parę chwil na podłubanie.
Maciek
#7
No i odpowiadam sam sobie. Jest mały ubytek chromu na zbiorniku (niecałe pół na pół cm) i powierzchnia ma rdzawy nalot. Wewnątrz wydaje się być w porządku. Zastanowię się zatem jeszcze nad losem tej lampy Smile
Maciek


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości