Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dwa ( z trzech ) Optimusy 200P - nastrojowo
#1
   
Oto moje dwa Optimusy 200P kupione w ciągu ostatnich kilku miesięcy na Tradera. Trzeci działa u mnie od 18 lat.
#2
Piekne lampy gratuluje.
#3
Dziękuję za uznanie, Postaram się zaprezentować całą moją naftową kolekcję. Jest tego trochę...
#4
Czym je czyścisz od wewnątrz? No i te 18 lat to ile godzin ciągłego używania?
#5
(09-07-2019, 13:09)ChoryPioter napisał(a): Czym je czyścisz od wewnątrz? No i te 18 lat to ile godzin ciągłego używania?

(28-07-2019, 23:27)Optimus napisał(a):
(09-07-2019, 13:09)ChoryPioter napisał(a): Czym je czyścisz od wewnątrz? No i te 18 lat to ile godzin ciągłego używania?
Hej,
Od wewnątrz:
Szkło denaturatem, zbiornik płuczę mieszaniną denaturatu i benzyny. Ten pierwszy, przez 18 lat - chyba ( szacunkowo ) setki godzin użytkowania.
Jeżeli Ci chodzi - "od zewnątrz " - głównie SIDOL, także Universal Polishing Past firmy IVOCLAR VIVADENT, a ostatnio K2 Ultra cut - bo dwie poprzednio wymienione są albo trudno osiągalne, albo drogie.
Serdecznie pozdrawiam
Optimus
#6
Masz gdzieś fotki tego Optimusa używanego najdłużej?
#7
(13-09-2019, 22:23)alenstein napisał(a): Masz gdzieś fotki tego Optimusa używanego najdłużej?

Zrobię i zamieszczę
#8
(13-09-2019, 22:23)alenstein napisał(a): Masz gdzieś fotki tego Optimusa używanego najdłużej?
Ten używany najdłużej to pierwszy z prawej; pierwszy z lewej to Optimus 1200, na dole - po lewej Anchor, ten drugi to Santrax. Wszystko działa. Na pozostałych fotach reszta całej ( prawie ) grandy benzynowo - naftowej. Poza tym jest jeszcze Szmiel i druga Odra. Też wszystko działa.
Pozdrawiam
Optimus


Załączone pliki Miniatury
           
#9
Piekna kolekcja pogratulowac.
#10
Brawo. podoba się bardzo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości