Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcja rośnie
#31
To prawda aż żal odpalać.

Hipolito już wstępnie oczyszczony i odpalony.


Załączone pliki Miniatury
   
#32
Kilka dni temu znalazłem na finn.no dosyć tanią lampę Petromax 826.Mam ładnego 826 ale bez oryginalnego klosza więc postanowiłem kupić ją praktycznie dla klosza.Odbierając lampę na poczcie nie mogłem uwierzyć własnym oczom.Gość zapakował lampę w reklamówkę i wysłał do mnie, chyba nie muszę dalej opisywać bo domyślacie się finału.

Oczyściłem dzisiaj lampę wygląda ok ale dalej nie mam oryginalnego klosza.

(16-06-2017, 18:27)borys1958 napisał(a): Kilka dni temu znalazłem na finn.no dosyć tanią lampę Petromax 826.Mam ładnego 826 ale bez oryginalnego klosza więc postanowiłem kupić ją praktycznie dla klosza.Odbierając lampę na poczcie nie mogłem uwierzyć własnym oczom.Gość zapakował lampę w reklamówkę i wysłał do mnie, chyba nie muszę dalej opisywać bo domyślacie się finału.

Oczyściłem dzisiaj lampę wygląda ok ale dalej nie mam oryginalnego klosza.


Załączone pliki Miniatury
       
#33
Ale szkoda...
#34
Mi 2 razy tak się stało - raz kupiłem ditmara na olx tylko dla oryginalnego szkła i raz PX - można się wkurzyć, zwłaszcza jak się tłumaczy debilowi, że lampę kupuje się dla szkiełka i żeby je dobrze zabezpieczył... później zgania na pocztę.
Skype: kogo..
#35
Mi zdarzylo się dwa razy, oj boli...
#36
Czy któryś z kolegów mógłby odkodować rok produkcji tego 826 na denku wybite 4581 z góry dziękuję.
#37
45 tydzień, 1968 roku, poniedziałek.
#38
Dzięki bardzo.
#39
Na zdrowie Big Grin
#40
No i następna piękna lampka przywrócona do zycia


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości