Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zippo "custom made"
#1
Ostatnio wpadł mi w ręce zacny katalog zapalniczek zippo. Mnogość wzorów i materiałów nasunęła mi myśl o zaprojektowaniu własnej. Co by nie mówić na terenie USA jest taka opcja możliwa. Wystarczy wejść na stronę Zippo, uruchomić stosowny "kreator" i przekuć myśl w czyn. Niestety cała reszta świata może sobie co najwyżej popatrzeć. Szybki skan lokalnego rynku pozwolił mi namierzyć alternatywę. Utrwalane w piecu nadruki na powierzchniach metalowych załatwiały sprawę... Czas na pomysł. Grając intensywnie w fallouta 4 tknęło mnie, że przecież od tej serii zaiskrzyło u mnie w temacie zabawy z substancjami promieniotwórczymi, a co za tym idzie z siatkami auera. Krok milowy w stronę lamp ciśnieniowych. Padło więc na projekt tematyczny związany z nuklearną psychozą lat 60 Smile

Oto efekt ostatnich tygodni.
Prezentację zaczynamy od klimatycznego utworu Sheldona Allmana "Crawl Out Through the Fallout"



           
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Grałem w Fallouta 1 i chyba trzeba będzie zagrać w czwórkę, bo na mieście mówią, że gierka jest konkretna Smile
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości