Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złoto dla zuchwałych
#1
W świetle ostatnich wydarzeń oraz pospolitemu ruszeniu narodu w kontekście przekopania okolicznych wzgórz Wałbrzycha tknęła mnie pewna myśl. Czy ja już to wcześniej gdzieś nie widziałem? Oczywiście. Niezapomniana produkcja filmowa "Złoto dla zuchwałych". Tylko tutaj możemy poczuć klimat walających się po kątach setek ton złota prosto z depozytów bankowych Rzeszy. Szaleństwo porównywalne do gorączki złota nad rzeką Klondike. Fala optymizmu przelewająca się przez linię frontu obejmująca wszystkie stany społeczne oraz duchowieństwo Smile ...

przypomnijmy sobie kawałek tej wyjątkowej produkcji.

"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Zgodnie z przysłowiem "uderz w stół a nożyce się odezwą" najświeższe znalezisko z filmu. Mulligan przesłuchuje pułkownika za pomocą przedniego burbona. Cichym świadkiem tego wydarzenia jest zacna lampka ciśnieniowa ( no w sumie nawet dwie bo jedna jest wygaszona na stole)

   

No i kolejne.

       
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
Całkiem nie dawno któraś tam z TV zapodawała którąś tam część Harego od Potterów,
i też był lampion zacny w użytku .
Wiem, bo jak pstrykałem po kanałach szukając czegoś interesującego trafiłem akurat na tę scenę.
#4
Brytolski film to i kilka tillejovapaluxów sie zalapalo Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości