Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baniaczek
#11
Nie, no spokojnie Panowie, nie miałem czasu nawet go oczyścić. Jeszcze nie jest pomalowany. Natomiast jeżeli chodzi o ocynk, to nie wygląda to za dobrze. Tamto zdjęcie z aukcji trochę jest uładnione. To, które sam zrobiłem właśnie zamieszczam, ale też odruchowo zrobiłem z tej ładniejszej strony. Natomiast z przeciwległej jest cały czarny. Wygląda to trochę jakby metal przeciekał Smile. Nie wygląda to pięknie.
   

EDIT: Co w takim razie powiecie na to?
http://farbyspecjalistyczne.pl/antykoroz...oCxHXw_wcB
#12
No tak, najpierw wszyscy na mnie naskakują, zupełnie jakbym wszedł nocą do rezerwatu i ubił ostatniego białego tygrysa na Ziemi, żeby zrobić sobie z niego rękawiczki, a teraz nikt nie odpowie. Smile
#13
Mnie się podoba taki jaki jest, widać, że lata swoje ma i że nie jedno tankowanie widział Smile ale każdy lubi co innego. Czy jakiekolwiek czyszczonko kolega robił i nie mówię tu o szlifowaniu.
#14
Dzisiaj będę go czyścił. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
#15
Życzę koledze cierpliwości Smile w działaniu papierkiem. Poprosimy o zdjęcia aby zobaczyć efekty pracy.
#16
Kupiłem sobie coś takiego, co nazywa się ocynkiem na stary ocynk. Pięknie to wygląda. Ale... baniaczek jednak zostanie oryginalny. Nie jestem zwolennikiem szkoły zostawiania ruin jako zabytków. Zdecydowanie wolę renowację, ale jednak. Powiedzmy, że mnie przekonaliście Smile
Po dokładnej analizie obiektu okazało się, że miejsce gdzie było widać ocynk ktoś przejechał papierkiem ściernym, niestety gruboziarnistym a potem dał sobie spokój. To nie jest więc tak, że w niektórych miejscach nie ma ocynku. Teraz się bawię w konserwatora sztuki, kurcze - to rower szybciej oskrobałem. Kocham papierek 1500 i mokrą robotę Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości