Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temperatura kosza
#11
To jaki palnik byłby odpowiedni? Miał bys jakąś linke?
#12
Jakby cos to pamietajcie ze mam kolekcje lutlamp primusa na nafte I benzyne, temperatura 1000 stopni to dla nich pestka Smile


Załączone pliki Miniatury
   
#13
Czyli rozumie, że oferujesz pożyczenie ich na jakiś czas ? Tongue
Skype: kogo..
#14
W najbliższym czasie bede sprawdzal czy własnie lutlampa da radę. Jak co wstrzymajcie się tydzień dwa a dam znać czy zbiornik ogrzała Smile
#15
Rozgrzeje na pewno, w ubieglym roku rozkrecalem stara radiostacje-wykopek, zelazo rozgrzewalo sie do czerwonosci, po za mieszankami to daje chyba najwiecej temperatury. Po za tym taka lutlampa z poczatku wieku uzywana do napraw, to dopiero daje klimat Smile
#16
(17-02-2015, 18:39)rastuch napisał(a): W najbliższym czasie bede sprawdzal czy własnie lutlampa da radę. Jak co wstrzymajcie się tydzień dwa a dam znać czy zbiornik ogrzała Smile

I jak, udało się zweryfikować, czy lutlampa daje radę??
#17
W przypaku kosza winna dac radę i jest prościej - ze zbiornikiem gorzej bo trzeba kombinować z wodą i uważac na inne wlutowane elementy
#18
(04-03-2015, 10:51)rastuch napisał(a): W przypaku kosza winna dac radę i jest prościej - ze zbiornikiem gorzej bo trzeba kombinować z wodą i uważac na inne wlutowane elementy

W takim razie dzięki za informacje.
Kupiłem sobie lutlampę Barthel'a (wyglądała na NOS'a) i z nią podejdę do tematu. Powinno być OK.
Tylko jeszcze jednej rzeczy mi brakuje - gaśnicy Wink
#19
Wystarczy koc gaśniczy Smile
#20
azbestowy najlepiej - w zestawieniu z azjatyckimi i indyjskimi siatkami nie powinien już nam za bardzo zaszkodzić Wink
Skype: kogo..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości