Lampy Ciśnieniowe

Pełna wersja: Hasag 55 się odpala :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Podziwiam opanowanie. Było coś na rozluźnienie przed nagraniem? Smile
Znowu Piotr masz rację. Masz dużo większe doświadczenie ode mnie i od większości uczestników (dobra, lekkie nadużycie Tongue) tego forum. Czasem robimy głupoty, na pewnych rzeczach się nie znamy. Z punktu widzenia konkurencji to może być problem. Ale jest też druga strona tematu: wiele ludzi poznaje ten temat, fascynuje się nim..

Mam nadzieję, że możemy to jakoś pogodzić Smile
Bardzo ladnie powiedziane, rzeczywiscie starych szkiel czy innych rzeczy raczej sie nie zastapi, dla tego na codzien w lampie mam szklo stare oryginalne dla mnie cenne choc pekniete a do odpalania uzywam nowego szklaSmile
Jestem zawiedziony strasznie. Sprawdzam maila rano, a tam żaden Szpilberg czy inny Kameron nie napisał jeszcze. Sprawdzam konto i też żadnych znacznych wpływów z Gugiel-Reklam nie widzę. Coś słaby interes z tym kręceniem filmów. Do następnego chyba zatrudnię jakąś pannę w bikini Smile
I nagrywaj w poziomie Smile ... zmarnowałeś cały, naturalny urok Gdyńskich blokowisk
Jak dorwę jakąś poziomą lampę to nagram w horizontalu Big Grin
To tzw syndrom VV. Szczegóły wytłumaczy profesor Świstak Smile

nie. Smile
wszyscy mówimy NIE Smile
Fajnie, i ta "Ciemna Strona" w tle... jak z winyla to już w ogóle super Tongue
Osobiście nie lubię pompować lampy na wiotkim stoliku, trochę mnie to irytuje... ale to tam takie moje dziwactwo Wink
Stron: 1 2 3