Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reflektor do Petromaxa nikowany 65 zł - NOWY
#1
Nowość w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie - nowe reflektory niklowane do dużego Petromaxa.

Średnica: 34,5 cm
średnica otworu: 14,3 cm

Pasuje idealnie do Petromaxów z Bundeswehry, zdjęcia w załączniku.

Cena: 65 zł + 15 zł wysyłka

Zainteresowanych prosimy o kontakt na priv.


Załączone pliki Miniatury
                       

#2
Witam! Oferta naprawde atrakcyjna! Okolo 20 euro ,przeciw 35euro jezeli jest sie klientem pelamu z wysylka do DE.! Jezeli powierzchnia niklowana trzyma tak jak chromowana ? To oferta warta pochwaly nareszcie cos na polskie warunki.
#3
   

tak wyglada odblyśnik niklowany od geniola po jednokrotnym odpaleniu
Viribus unitis
#4
Faktycznie Geniol ma fatalne powłoki galwaniczne (moja 150-tka ma podobnie). Pytanie jakie jest źródło reflektorów kerosene-shop
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
(15-05-2014, 20:35)nemo napisał(a): tak wyglada odblyśnik niklowany od geniola po jednokrotnym odpaleniu

Znaczy tak dobrze, czy tak źle.
Ze zdjęcia wynikało by, że dobrze dostał w kość Wink No chyba, że to ta legendarna obecna jakość Sad
#6
Wyglada na to ze tanie mieso psy jedza. Za jakosc trzeba wiecej zaplacic!
#7
Witam, sprowadziliśmy te reflektory z Niemiec. Produkcja zapewne Azja jak wszystko, pewności nie mamy. Mieliśmy w rękach reflektory petromaxowe (współczesne) i nie wygląda na to, żeby te tańsze czymś im ustępowały. Sprowadziliśmy 10 sztuk tych na próbę, taniej już się nie znajdzie Big Grin

Rzeczywiście Reflektor Geniola nie wygląda dobrze.....
#8
Mam od jakiegoś czasu współczesny reflektor niklowany ale na matowo - pod BW. Całą zimę wisiał na dworze razem z lampą, systematycznie odpalany, moknie w deszczu razem z lampą, śnieg i grad na niego padał i jak na razie nic się nie dzieje. Nie wiem ile wytrzyma, ale myślę, że jeszcze trochę pociągnie. Jakbym o niego dbał i chował do domu przed warunkami atmosferycznymi, to w ogóle nie było by szans, żeby coś się stało. Nie wiem jak ten od kerosene-shop.com, ale generalnie współczesne reflektory są przedmiotami stricte użytkowymi - ma spełniać swoją funkcję, a jak się zniszczy to wymieniamy na nowy i tyle. Można ewentualnie wypiaskować i oddać do emaliowania - wtedy na 30 albo i więcej lat wystarczy :-)
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości