Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popularność ciśnieniówek
#1
Na podstawie statystyk generowanych przez moje filmy przedstawiam TOP10 najbardziej aktywnych państw w temacie lamp ciśnieniowych:

1) Polska ( nagrywam po polsku więc nie dziwota Big Grin)
2) Niemcy
3) USA
4) Holandia
5) Tajwan
6) Wielka Brytania
7) Tajlandia
8) Rosja
9) Korea Połudnowa
10) Kanada

Ciekawostką jest dla mnie pozycja Rosji i bardzo silna aktywność Tajów w temacie. Smile
   
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#2
Tajlandia to właściwie światowe centrum ciśnieniówek.
http://www.thailantern.com/main/boards/i...hp?act=idx


Załączone pliki Miniatury
           
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#3
Jeszcze trochę powstanie coś co można będzie nazwać: 'turystyka ciśnieniowa' Wink
#4
Hehe, w przypadku lamp nie grozi na szczęście niemiła niespodzianka w postaci parówki Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#5
Co najwyżej pęknie siatka katalityczna Smile
#6
Turysto zapraszamy do Bangkoku. Twoja lampa już tam jest Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#7
Udało wam się rozszyfrować co jest na forum??
Mają tam część anglojęzyczną?? W każdym bądź razie mi się nie udało znaleźć. Sad
#8
Ciekawostką jest też dla mnie Japończyk wglapiający się w 11 minut Polskiej gadki Smile ... Obejrzał wszystkie moje filmy i ciągle do nich wraca
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#9
Ja sie nie dziwię.
Też oglądałem filmy japońskie o lampach. Głos nie był potrzebny - obraz mówił bardzo dużo.
Jednakże w Twoich filmach narracja ma duże znaczenie. Ale moze to po prostu polak mieszkający w Japonii?? Nie zdziwię się.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości