Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radius 108
#1
Kupiłem Bundesmaxa więc niestety Radius idzie pod młotek...

http://allegro.pl/show_item.php?item=4171743160

Pozdrawiam,
m.

BR,
Maciek
#2
Szkoda tej lampy.
A czemu nie sprzedać błyszczącego Petromax'a?? Smile
#3
Szkoda ale na razie postanowiłem że nowy Petromax będzie przekonwertowany na spiryt i raczej używany w warunkach domowych a Bundesmax idzie w teren czyli w morze. W związku z powyższym Radius dostał status "na sprzedaż" i ma po części sfinansować Bundesmaxa - tzw. wife factor... 3 lampy w ciągu tygodnia mogłyby być zjawiskiem niebezpiecznym dla pokoju na świecie Big Grin

BR,
Maciek
#4
No tak. Małżonka może uznać tak błyskawiczny przyrost lamp za złamanie układu "Strategic Arms Reduction Treaty". W ramach reperkusji zacznie na potęgę kupować fikuśne kiecki i paradne kapelusiki rodem z pokazów w Ascot. Lepiej sprzedać! Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
(21-04-2014, 11:05)Tyrell napisał(a): No tak. Małżonka może uznać tak błyskawiczny przyrost lamp za złamanie układu "Strategic Arms Reduction Treaty". W ramach reperkusji zacznie na potęgę kupować fikuśne kiecki i paradne kapelusiki rodem z pokazów w Ascot. Lepiej sprzedać! Smile

Hehe Smile Dobre! Tak na prawdę to ja mam dość dużo zainteresowań i mógłbym porównać swój arsenał strategiczny do potencjału ZSRR w jego najlepszych czasach Big Grin Na razie jestem nowicjuszem w temacie naftowym i pobawię się Petromaxami. Jeśli mi się nie znudzi to pewnie kolekcja się rozrośnie ...tylko powolutku Wink


RADIUS SPRZEDANY!

m.

BR,
Maciek
#6
To kto kupił tego radiusa?? Big Grin
#7
(21-04-2014, 10:25)mchanga napisał(a): Szkoda ale na razie postanowiłem że nowy Petromax będzie przekonwertowany na spiryt i raczej używany w warunkach domowych a Bundesmax idzie w teren czyli w morze. W związku z powyższym Radius dostał status "na sprzedaż" i ma po części sfinansować Bundesmaxa - tzw. wife factor... 3 lampy w ciągu tygodnia mogłyby być zjawiskiem niebezpiecznym dla pokoju na świecie Big Grin
Witaj przy przejsciu na spirytus wez pod uwage moje ostatnie pierepalki z Polska jagodzianka jako paliwo do PMX !Czytalem u Ciebie ze Brac Zeglarska sluzy fachowa pomoca !Nie lej wiec tego co ja syfu !
#8
chyba sie troche pospieszyłeś,mogłes zapytac na tut.forum .. w temacie
kupie ,sprzedam,zamienie...(moze by została w rodzinie).....
Viribus unitis
#9
(21-04-2014, 20:39)nemo napisał(a): chyba sie troche pospieszyłeś,mogłes zapytac na tut.forum .. w temacie
kupie ,sprzedam,zamienie...(moze by została w rodzinie).....


OK. następną razą dam znaka tu a potem wystawię a nie na odwrót Smile


[/quote]
Witaj przy przejsciu na spirytus wez pod uwage moje ostatnie pierepalki z Polska jagodzianka jako paliwo do PMX !Czytalem u Ciebie ze Brac Zeglarska sluzy fachowa pomoca !Nie lej wiec tego co ja syfu !
[/quote]

Broń boże jagodzianki! Zamuliła mi syfem Origo i śmierdzi potwornie. Tylko i wyłącznie skażony spirytus techniczny 99,6%

BR,
Maciek
#10
Fajna ta lampka, szkoda ze w rodzinie nie zostala...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości