Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optimus 200p, Petromax 829B, Radius 119, Optimus 406N
#11
(21-04-2014, 18:35)CZ@rek napisał(a): Forum widzę dodane, tylko jakoś nie ma nigdzie linku do Forum Sad
Myślałem, że przeglądarka zaszalała więc sprawdziłem kod strony jaki do mnie przywędrował, i tam też nie ma przekierowania do Forum.

To niestety CMS presty nie "łyknął" html... W wolnej chwili poszukam gdzieś czy da się zrobić linka, jeżeli się nie da, to zostanie tak jak jest teraz.
#12
Poniżej Tajwańska opinia w temacie kerosene-shop Smile ... z google translatora wynika ze nawet nadali ładne przezwisko prezesowi Big Grin

各位技研社同好下午好:

今天下午要跟各位介紹的是來自於波蘭一位馳名賣家,舉凡鞋子襪子褲子,偽裝網,還有RADIUS,OPTIMUS各式燈具以及軍用攜行木箱及燈罩燈帽包含常聽到的軍燈布罩及各式零配件,三角爐,111小便當等等,這位賣家全部都有。(本社社長部分軍用偽裝網就是來自於這裡)

在台灣常見的露天拍賣裡,舉凡汽化燈爐相關商品泰半就來自於這位賣家,您可以透過MAIL訂購以及EBAY等下標方式或是透過代購等等自行享受購物以及等待拆包的樂趣。

這位波蘭賣家尚有OPTIMUS 154以及OPTIMUS 155等全新瑞典皇家海軍之不鏽鋼單口爐及雙口爐,如遇缺貨也可以去信預定,他可代為尋找您所需要的商品。

原則上他也是非常愛台灣,我社長與其交易次數已經屬不清,也算誠信優良的店家值得推薦,我們私底下幫他取了一個很逗趣的綽號叫:波蘭水管爸^^,只要您跟他買過您就會知道,他真的很可愛。

PS:他的EBAY賣場生意很好,建議訂閱他的賣場新品上架訊息,熱門商品一經上架幾乎都是一至五小時之內銷售一空,日後您也可以親身參與享受衝鋒陷陣的快感。
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#13
Ale krzeczków nawstawiałeś Wink
Tak czytam tłumaczenia translatora i nie za wiele daje się zrozumieć.
#14
Wydaję mi się, że w kerosene pakują lampy w plastikowe rury kanalizacyjne i wysyłają w świat. Na Tajwanie dorobili im xywke "tata kanaliza" .... czekamy na dementi przedstawicieli sklepu Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#15
Bo w Tajwanie to owijają pewnie w jedwabną bieliznę i obsypują kwiatowym pyłkiem zebranym z południowego stoku przez 17letnią dziewicę przed wysyłką Smile IMHO lepiej lampa zniesie podróż przez pół świata w rurze kanalizacyjnej niż w kartoniku, ale co ja tam się znam...
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#16
Jakim kartoniku, w gazecie Wink
#17
Potrzeba matką wynalazców. Prawdą jest, że bystry polski naród zawsze robi coś z niczego. Staje się to oczywiście tematem drwin i niedwuznacznych komentarzy zawistnych nacji. W tym jednak przypadku cały temat podszyty jest sympatią i nieukrywanym podziwem dla pomysłowości. Orient zawsze był nam przychylny. Przynajmniej w rozumieniu uprzemysłowionej Japonii i Tajwanu.
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#18
Hehehehehe, Big Grin piękny tytuł Big Grin

Tak to prawda wysyłamy lampy w tubach PCV, i klosze także w osobnych mniejszych tubach PCV. Wysłaliśmy setki lamp i taki sposób daje nam maksymalną gwarancję na zabezpieczenie paczki. To jest delikatny towar i nie można pięknych lamp zawijać w gazety i wsadzać w karton...

Często otrzymujemy maile po zakupie od klientów z dziwnymi instrukcjami jak mamy pakować lampy (większość tych sposobów przy przesyłkach międzynarodowych skutkowałaby zniszczeniem lamp..), zawsze robimy to naszym sposobem a klienci są zadowoleni. Wystarczy przeczytać nasze komentarze, bardzo często zawierają one pozytywną opinie na temat pakowania.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego nowego tytułu, musimy wydrukować sobie jakiś dyplom Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości