Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatka - Buttonfly 500/600CP
#1
Bez nitek, tylko drut. Ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o mocowanie na brennerze Smile
Jak pali.... to za chwilę Wink

Oto siateczka jaka zakupiłem w Turcji.


Załączone pliki Miniatury
               
#2
Widziałem na filmiku na youtubie jak gościu zakładał taką koszulkę - wyglądało to szybko i niezawodnie. Nic się nie urywało i nie obcinał drutów, które skręcił.
#3
To jest siatka, jaka pierwsza zastąpi zużytą w Bunsesmaksie.
Zakładam, że nastąpi to niebawem, bo ta co założyłam jakas delikatna Wink
#4
Jak cenowo wygląda zakup takiej siatki? Tzn bardziej się opłaca wraz z kosztami przesyłki niż zakup powiedzmy siatki Px z PL?
#5
Po jakieś 3,5pln za sztukę z wysyłką wychodzą, jak się kupi 12 sztuk. Jak więcej, to jeszcze taniej.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#6
Z konieczności założyłem wspomnianą siateczkę i oto moje spostrzeżenia:

w temacie zakładania:
- zakładanie wcale nie jest takie proste
- trzeba dobrze przekalkulować, gdzie mają być druciki (te odstające, zdjęcie 4)
- nie przylega idealnie do brennere, szczególnie w miejscu, odstających drutów

w temacie wypalania
- wypala sie jak każda inna

po wypaleniu:
- wielkość po wypaleniu jakby dla nieco mniejszej lampy - stary petromax był większy
- światło przyjemne i o dużej intensywności - ciepłe o odcieniu zółto-pomarańczowym.
- ma moc - po poatrzeniu się na płonącą lampę problemy z pisaniem tego posta Wink
- trwałość - wyjdzie w praniu


Podsumowując ciekawostka przyrodnicza, i tylko tyle. Upierdliwe w użytkowaniu - zakładaniu.
Skoro już to kupiłem to będą, ale zostawię je jak już te standardowe mi się skończą. Do tego czasu będe używał z normalnym mocowaniem - znaczy te ze sznureczkiem Wink
#7
O widzisz. A na filmiku taki prosty wydawał się ten zabieg.
#8
(11-02-2014, 22:46)KoGo napisał(a): O widzisz. A na filmiku taki prosty wydawał się ten zabieg.

Może z czasem jak sie nabierze wprawy.
Jednak jak podchodzisz do tego tak z biegu, to nie jest to aż takie proste jak by się wydawało.
#9
Pewnie tak, ale jak by nie było czyimiś rękami wszystko wydaje się łatwe Wink
#10
To prawda. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości