Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile paliwa?
#1
Takie pytanie czysto socjologiczne Wink
Ile paliwa wypalacie miesięcznie??

Mi w ostatnim okresie na jednej lampie wychodziło średnio około 10l miesięcznie.
A jak u was??
#2
Ja przepalam z litr na miesiąc. Ostatnio więcej denaturatu bo aura do przechadzek z lampą nie nastraja Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#3
(09-01-2014, 21:16)Tyrell napisał(a): Ja przepalam z litr na miesiąc. Ostatnio więcej denaturatu bo aura do przechadzek z lampa nie nastraja Smile

Zaskoczyłeś mnie.
W takim razie moje zużycie to nic innego jak przesada Wink
#4
Ja pale tylko hobbystycznie. Ewentualnie dla radości okazjonalnych gości. Raz tylko wyłączyli mi na 4 godziny prąd to miałem mus i poszlo pół litra z ogórkami na zagryche. Tak na zabicie nudy Smile
"The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like … victory"
#5
Ano.. przyjdzie wiosna/lato - grille i wieczorne nasiadówy przy drinie na dworze to i zibro więcej pójdzie Smile Byle szybciej Smile
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#6
Zimą idą w parę dwie pojemności lampy tygodniowo. Wiosna/jesień to moje szczyty zużycia do pojemności jednej lampy dziennie + imprezy okolicznościowe Smile gdzie palę kilka lamp w jednym momencie.
Średniej nie liczyłem ale myślę że to zdecydowanie więcej niż 10 L/ miesiąc ale moje paliwo Smile ( wiecie jakie) jest mniej kaloryczne co skutkuje większym zużyciem.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#7
Pewnie smakujesz czy aby nie mdłe przed każdym zalaniem to i zużycie większe hehe :]
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#8
Spirytus nawet najlepszy nie jest smaczny z swojej natury ale rozrobiony(rozcieńczony), przemacerowany z owocem, czy czymś zaprawiony to i owszem Big Grin. Po takich zabiegach staje się niepalny-czytaj nieprzydatny do użycia w lampach.
Pozdrawiam.
Dymogeneratory Smok >>> Helica
#9
Wiem, wiem :] Zapasy pigwówki i aroniówki czekają do wiosny na degustację :]
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#10
Ja miesiecznie zuzywam ok. 2 litry rozpalki do grilla. Teraz pewnie wiecej bo codziennie w altance dogrzewam sie kuchenka turystycznaSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości