Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sea Anchor 500HK
#21
Zwróćcie uwagę że niektóre koszulki zamiast być zaciśnięte jedną nitka są zszyte na maszynie - te lubią mieć potem dziurę od spodu.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#22
(30-12-2013, 14:50)divemaster napisał(a): Zwróćcie uwagę że niektóre koszulki zamiast być zaciśnięte jedną nitka są zszyte na maszynie - te lubią mieć potem dziurę od spodu.

Masz na myśli jakieś konkretne??
#23
Ostatni mój nabytek z pelam.de z logo pertomaxa na folii . Świeci ładnie ale dziurę od spodu ma ponad 1 cm
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#24
Ja do swojej kolekcji przepalonych doliczę jeszcze 2 sztuki. Jakaś masakra z tymi siatkami. Zwiąże teraz u spodu cienkim drucikiem może pomoże. Smile
#25
Z tymi siatkami jest coś nie halo przepalają się wszystkie na szyciu. Poszło już 6 sztuk Sad

Powiedzcie mi jeszcze jedno. Po wyłączeniu lampy za pomocą pokrętła (nie spuszczam ciśnienia) powinna ona zgasnąć momentalnie, (zamykam 5 sekund jak zejdzie resztka z parownika i gaśnie) czy ma prawo delikatnie tlić się przy brenerze załóżmy przez 15- 20 sekund?
#26
W parowniku jest jeszcze sporo paliwa - najlepiej gasić otwierając odpowietrznik przy manometrze
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#27
Podpowiedzcie mi jeszcze jedną rzecz.
Czy przy wyłączaniu lampy za pomocą pokrętła (nie spuszczam ciśnienia)siatka ma prawo tlić się tak np 15-20 sekund i dopiero całkowicie zgasnąć? Czy powinno to nastąpić załóżmy po 5 sekundach?

Jaka jest średnica zewnętrzna i całkowita wysokość odbłyśnika - daszka do Px ?
[Obrazek: d54ce7cc1ebed6f9e63be948b67d9fe1.jpg]
#28
Jak nie spuścisz "powietrza" a będziesz miał nieszczelny dolny zawór w parowniku- to paliwo przez noc wycieknie ci górą ze zbiornika. Poza tym uszczelki niszczysz niepotrzebnie... Zawsze spuszczaj powietrze.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#29
Divemaster nie zrozumieliśmy się.
Chodzi mi o chwilowe wyłączenie lampy, a nie wyłączenie jej na dłuższy czas Smile
#30
Nie ma znaczenia, zawsze spuszczaj powietrze.
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości