Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY TO PETROMAX 2827 - 200HK?
#1
WITAM JESTEM TU NOWY,STARY SĄSIAD MA TAKĄ LAMPE ,POPROSZĘ O ID I EWENTUALNĄ WYCENĘ.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Wycena to zawsze kwestia indywidualna, na Twoim zdjęciu nie widać całej góry lampy - czyli jej połowy, nie ma szkła, nie wiadomo czego jeszcze, nie wiadomo w jakim stanie jest dysza, igła i czy są, w jakimkolwiek stanie. Nie wiadomo na ile jest niekompletna , na ile zardzewiała (może przerdzewiała na wylot) nie wiadomo w jakim stanie są poszczególne części.

Wycena... najlepiej wycenę robi Allegro - po wystawieniu takiego czegoś od 1zł i obserwowanie czy ktoś da więcej.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#3
ZA NAMOWĄ DIVEMASTER-A TAK ZROBIĘ WYSTAWIAM JA TAM ,ZOBACZĘ WTEDY ILE JEST WARTA,POZDRAWIAM.
ZAPRASZAM TAM ZAINTERESOWANYCH....NIESTETY NIE JEST KOMPLETNA RDZA LECIUTKA POWIERZCHOWNA.
#4
A masz zdjęcia od strony rapida? Ta tuleja jak by odwrotnie założona.
No i wiadomo, im więcej zdjęć tym mniej pytań. Smile

Zielony, nie można Tobie odpowiedzieć na PW bo masz w profilu wyłączoną opcję otrzymywania wiadomości.
#5
a co to jest rapid?niemam pojęcia jestem laikiem w tej tematyce...
pozatym wystawiłem lampe za namową kolegi na allegro,pozdrawiam wszystkich!
#6
Zrób zdjęcie od góry - tak aby była widoczna w całości - wszystko co do niej masz, nawet jeśli jest niekompletne albo pordzewiałe- może mieć znaczenie. Podaj link do aukcji allegro - jest tu taki dział.
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#7
oto i rzut góry!


Załączone pliki Miniatury
   
#8
to znaczy że jednak mamy tutaj połowę lampy...
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości