Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalkomania Hasag i P-x 2827
#1
       
Viribus unitis
#2
Masz takowe w wiēkszej ilości?
#3
Kiedyś popełniłem logo Hasaga w corelu - jakby ktoś potrzebował do druku czy coś - załączam.


Załączone pliki
.zip   logo_hasag.zip (Rozmiar: 9.09 KB / Pobrań: 456)
Musi być dosyć światła, żeby przy nim widzieć ciemność.
#4
Coś w sam raz dla mnie Smile
#5
Wlasnie tego szukalem, bo mam dwa zbiorniczki do pomalowania od Px 2827Smile
#6

Panowie a czy ktoś z was ma pomysł jak takie logo "nadrukować" na lampę?

Jakaś kalkomania ? sitodruk? inne pomysły ?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#7
Pomysłów jest co najmniej kilka, tylko z realizacją trochę gorzej Smile
Skype: kogo..
#8
Kiedys byly takie fajne kalkomanie moczone w wodzie I przyklejane gdzie popadnie, jakby cos takiego dalo sie zamowic i rozeslac do wszystkich zainteresowanych to kazdy moze to nakleic kiegy chce I gdzie chce Smile
#9
(09-12-2014, 13:51)alenstein napisał(a): Kiedys byly takie fajne kalkomanie moczone w wodzie I przyklejane gdzie popadnie, jakby cos takiego dalo sie zamowic i rozeslac do wszystkich zainteresowanych to kazdy moze to nakleic kiegy chce I gdzie chce Smile
papier do kalkomanii " decal ...."
w temacie kalkomanii działa facet w P-niu ,ale będę tam w styczniu ,to rozeznam sprawe
Viribus unitis
#10
Najlepiej było by to wydrukować na jakimś ploterze UV Rolanda ( to drukuje dosłownie na wszystkim łącznie z kolorami złotym srebrnym i oczywiście białym) ale nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć taki papier/kalkę czystą bez nadruku. Ploter mógłbym jakoś namierzyć
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości