Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalkomania Hasag i P-x 2827
#11
Panowie czy mógłbym poprosić o podanie dokładnych wymiarów tych naklejek na petromaxa i hasaga. W przyszłym tygodniu wybiorę się do znajomego sprzedającego materiały do termotransferu ( i nie tylko) myslę że znajdziemy rozwiązanie kalkomanii. Jeśli będę wiedział jakiej wielkości maja byc naklejki to może uda się zrobić jakieś pruby Smile
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea
#12
(14-12-2014, 18:16)divemaster napisał(a): Panowie czy mógłbym poprosić o podanie dokładnych wymiarów tych naklejek na petromaxa i hasaga. W przyszłym tygodniu wybiorę się do znajomego sprzedającego materiały do termotransferu ( i nie tylko) myslę że znajdziemy rozwiązanie kalkomanii. Jeśli będę wiedział jakiej wielkości maja byc naklejki to może uda się zrobić jakieś pruby Smile
maly Hasag 38mm x 19 mm (identycznie jak na foto)
Viribus unitis
#13
A Petromax? Bo zdrapałem stara zanim zmierzyłem Sad

Mam metodę druku kalkomani na petromaxy i inne lampki... nadal nie znam wymiarów loga petromaxa . Czy może ktoś mi poda?
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości