Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy warto kupić
#11
Ładną , błyszczącą znajdziesz bez problemu na Yebaju w Kraju Naszych Odwiecznych Przyjaciół, lub też nieraz na Alledrogo, lecz nie są to przeważnie lampy chodzące (mówię o starych lampach), wiec trzeba im poświęcić trochę czasu i będzie to wspaniale działać.
Nówki, takie jak ta na pierwszym miejscu w linku Hytta powyzej, są to lampy
produkowane współcześnie w Chinach pod marką Petromax.
Osobiście nie miałem jeszcze takiej nówki w rękach , ale jakoś nie wydaje mi sie, iż Chińce dorównują jakością starym Px-om.
#12
Nie ma co straszyć tymi nowymi. Ja mam taka nową też ( kilka starych się już nazbierło) i działa bez problemu. Jeśli chodzi o poświęcony czas- zazwyczaj nowa wymaga znacznie mniej czasu na doprowadzenie do stanu działania.Bo części są nowe, mniej czyszczenia Niestety regułą jest że jednak wymaga przygotowania, dokładnego umycia zbiornika, spasowania części - ale w starych lampach robi sie przecież to samo.

Podsumowując można kupić zarówno nowego jak i starego gruchota.
Nowa i stara wymaga chwili na uruchomienie.
Kwestia wyboru kto co lubi... W tych nowych nie podoba mi się jedynie rapid. Wersja "domino" jest bezsprzecznie lepsza
serwisploterow.myds.me - jeśli potrzebujesz naprawić coś na pograniczu elektroniki, automatyki, łączności odezwij się prywatnie Idea


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości